Naturalna pasta do zębów CZARNA BRZOZA Z SYBERII - wybielająca (85g) Powiększ do pełnego rozmiaru

Naturalna pasta do zębów CZARNA BRZOZA Z SYBERII - wybielająca (85g)

Naturalna pasta do zębów CZARNA BRZOZA Z SYBERII (85g)
Pasta do zębów Babuszki Agafii zawiera sok i organiczne pąki z czarnej brzozy z Syberii i wyciąg z rumianku oraz ksylitol. Składniki te delikatnie myją i pielęgnują zęby.
Dodany do pasty węgiel aktywowany, znany ze swej zdolności do absorbowania wszelkich zanieczyszczeń, podkreśla naturalną biel zębów.
99% składników pochodzenia naturalnego.

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 1

11,90 zł

Naturalna pasta do zębów CZARNA BRZOZA Z SYBERII (85g) - WYBIELAJĄCA

Pasta do zębów Babuszki Agafii zawiera sok i organiczne pąki z czarnej brzozy z Syberii i wyciąg z rumianku oraz ksylitol. Składniki te delikatnie myją i pielęgnują zęby.
Dodany do pasty węgiel aktywowany, znany ze swej zdolności do absorbowania wszelkich zanieczyszczeń, podkreśla naturalną biel zębów.
Pasta jest bez fluoru, ale za to na wysokich miejscach znajdują się składniki naturalne.

Pasta Black Birch of Siberia posiada certyfikaty: Ecocert Cosmos Natural i Vegan. Certyfikat ECOCERT oznacza, że w produkcie nie ma syntetycznych substancji zapachowych i barwiących, silikonów, parafiny i innych składników ropopochodnych. COSMOS Natural oznacza, że w produkcie znajduje się minimum 95% składników naturalnego pochodzenia. Produkt posiada oznaczenie Vegan nadawane przez Towarzystwo Wegańskie. Oznacza to, że w produkcie nie ma składników pochodzenia zwierzęcego – nawet mleka lub miodu. Oprócz tego produkt ani jego składniki nie były testowane na zwierzętach.


Eurobio Lab to wschodnioeuropejski producent kosmetyków opartych na naturalnych i organicznych składnikach. Receptury Babuszki Agafii to linia kosmetyków oparta na staranie wyselekcjonowanych Syberyjskich ziołach.

Składniki: Aqua, Hydrated Silica, Glycerin, Hydrogenated Starch Hydrolysate, Sodium Coco-Sulfate, Xylitol, Betula Alba Juice*, Betula Alba Bud Extract*, Charcoal Powder, Chamomilla Recutita Flower Extract*, Stevia Rebaudiana Extract, Potassium Citrate, Zinc Citrate, Menthol, Menthyl Lactate, Cellulose Gum, Xanthan Gum, Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Aroma, Citric Acid.
(*) – Składniki pochodzenia organicznego.
99% składników pochodzenia naturalnego.

Pojemność: 85g
Producent: EUROBIO LAB, Receptury Babuszki Agafii

Produkty powiązane