Antyradiator RADION (bardzo skuteczny odpromiennik)

Antyradiatora Radion bardzo skutecznie neutralizuje szkodliwe dla zdrowia promieniowanie fal elektromagnetycznych. Jego 100% skuteczność została dowiedziona w ponad 5000 testów na 500 osobach, przeprowadzonych w Instytucie Biotroniki i Elektrofotografii.

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 14

49,00 zł

Antyradiatora Radion bardzo skutecznie neutralizuje szkodliwe dla zdrowia promieniowanie fal elektromagnetycznych.
Jego 100% skuteczność została dowiedziona w ponad 5000 testów na 500 osobach, przeprowadzonych w Instytucie Biotroniki i Elektrofotografii w Kielcach.

Ostatnie badania producenta wykazały, że Radion skutecznie neutralizuje promieniowanie RENTGENOWSKIE (RTG)!
Osoby poddawane temu napromieniowaniu powinny mieć przy sobie Radion (np na ciele, w kieszonce itp) w czasie naświetlania. Powoduje to prawie całkowite zneutralizowanie szkodliwego działania tego promieniowania na biowitalność organizmu.


Antyradiator Radion stworzony w Instytucie Voll'a jest wysoko zaawansowanym technicznie produktem, chroniącym organizm przed szkodliwym działaniem fal elektromagnetycznych, emitowanych przez takie urządzenia jak: telefony komórkowe, telewizory, komputery, kuchenki mikrofalowe, nawigacje GPS, modemy, urządzenia sieci bezprzewodowych i inne.
Skuteczność Antyradiatora Radion potwierdziły badania naukowe przeprowadzone w Instytucie Biotroniki i Elektrofotografii w Kielcach pod kierownictwem inż. Janusza Wilczewskiego za pomocą kamery kirlianowskiej GDV*.

Dołączone zdjęcia prezentujące moc działania Antyradiatora, wykonane metodą fotografii kirlianowskiej.
Fotografia kirlianowska, jako naukowa metoda rejestracji wyładowań elektrycznych z wykorzystaniem materiałów fotograficznych, znalazła zastosowanie w instytutach wojskowych oraz akademiach medycznych. Intensywność i struktura luminescencji biopola żywych tkanek zależna jest od ich kondycji (poziomu i specyfiki procesów patologicznych oraz stanu funkcjonalnego poszczególnych organów i tkanek).

Wykonano badanie kamerą GDV, rejestrujące naturalnie emitowane biopole wokół opuszków palców. W obu przypadkach w pobliżu osoby badanej znajdował się włączony telefon komórkowy.

Smog elektromagnetyczny emitują wszystkie urządzenia elektroniczne, a wytwarzane w ten sposób fale zakłócają naturalne pole magnetyczne każdego człowieka. Nałożenie, załamanie i wzmocnienie fal z kilku urządzeń powoduje destrukcje i zaburzenia w organizmie, a może prowadzić do powstawania m.in. nowotworów, bezpłodności, zaburzeń hormonalnych i zakłóceń pracy mózgu lub depresji.
Jeśli korzystasz z telefonu komórkowego i otaczasz się urządzeniami elektronicznymi, to wielce prawdopodobne, że obciążenie smogiem elektromagnetycznym dotyczy również Ciebie.

Jak używać 
Radion można umieścić pod baterią telefonu komórkowego, lub po prostu nosić przy sobie (w portfelu, kieszonce itp). W przypadku innych urządzeń - umieścić bezpośrednio na urządzeniu, lub w jego bliskiej odległości.

Można go przykleić (jest samoprzylepny), bądź zostawić nie odklejony na kartoniku, w celu ewentualnych przenosin na inne urządzenie.
Radion to cieniutki, samoprzylepny płatek/kartonik, o wymiarach 1,8 cm x 1,8 cm.Produkt Polski!
Producent: HIGH TECH SOLUTIONS
Każdy oryginalny odpromiennik posiada hologram oraz unikalny numer seryjny.

Produkty powiązane