Antyradiator RADION (do telefonów, komputerów, zegarków) - BARDZO SKUTECZNY ODPROMIENNIK!

Antyradiator RADION - Polski, skuteczny i przebadany odpromiennik, w 2 rozmiarach (Standard i Mini). Teraz również do zegarków elektronicznych!

Bardzo skutecznie neutralizuje
 szkodliwe dla zdrowia promieniowanie fal elektromagnetycznych. 
Jego niemal 100% skuteczność została dowiedziona w ponad 5000 testów na 500 osobach, przeprowadzonych w Instytucie Biotroniki i Elektrofotografii.

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 22

59,00 zł

Antyradiator RADION - Polski, skuteczny i przebadany odpromiennik, w dwóch rozmiarach (Standard i Mini)
Teraz również do zegarków elektronicznych!

Bardzo skutecznie neutralizuje szkodliwe dla zdrowia promieniowanie fal elektromagnetycznych.

Jego niemal 100% skuteczność została dowiedziona w ponad 5000 testów na 500 osobach, przeprowadzonych w Instytucie Biotroniki i Elektrofotografii w Kielcach.

Dodatkowo, wykazały ją wielokrotne badania radiestezyjne (skuteczność ochrony przed szkodliwym polem elektromagnetycznym - między 95-99%).

Ostatnie badania producenta wykazały, że Radion skutecznie neutralizuje promieniowanie RENTGENOWSKIE (RTG)!
Osoby poddawane temu napromieniowaniu powinny mieć przy sobie Radion (np na ciele, w kieszonce itp) w czasie naświetlania. Powoduje to prawie całkowite zneutralizowanie szkodliwego działania tego promieniowania na biowitalność organizmu.


Antyradiator Radion stworzony w Instytucie Voll'a jest wysoko zaawansowanym technicznie produktem, chroniącym organizm przed szkodliwym działaniem fal elektromagnetycznych, emitowanych przez takie urządzenia jak: telefony komórkowe, telewizory, komputery, laptopy, kuchenki mikrofalowe, nawigacje GPS, modemy, urządzenia sieci bezprzewodowych, zegarki cyfrowe i inne.

BADANIA
Skuteczność Antyradiatora Radion potwierdziły badania naukowe przeprowadzone w Instytucie Biotroniki i Elektrofotografii w Kielcach pod kierownictwem inż. Janusza Wilczewskiego za pomocą kamery kirlianowskiej GDV*.

Dołączone zdjęcia prezentują moc działania Antyradiatora, wykonane metodą fotografii kirlianowskiej.
Fotografia kirlianowska, jako naukowa metoda rejestracji wyładowań elektrycznych z wykorzystaniem materiałów fotograficznych, znalazła zastosowanie w instytutach wojskowych oraz akademiach medycznych. Intensywność i struktura luminescencji biopola żywych tkanek zależna jest od ich kondycji (poziomu i specyfiki procesów patologicznych oraz stanu funkcjonalnego poszczególnych organów i tkanek).

Wykonano badanie kamerą GDV, rejestrujące naturalnie emitowane biopole wokół opuszków palców. W obu przypadkach w pobliżu osoby badanej znajdował się włączony telefon komórkowy.


Smog elektromagnetyczny emitują wszystkie urządzenia elektroniczne, a wytwarzane w ten sposób fale zakłócają naturalne pole magnetyczne każdego człowieka. Nałożenie, załamanie i wzmocnienie fal z kilku urządzeń powoduje destrukcje i zaburzenia w organizmie, a może prowadzić do powstawania m.in. nowotworów, bezpłodności, zaburzeń hormonalnych i zakłóceń pracy mózgu lub depresji.
Jeśli korzystasz z telefonu komórkowego, zegarka cyfrowego i otaczasz się urządzeniami elektronicznymi, to wielce prawdopodobne, że obciążenie smogiem elektromagnetycznym dotyczy również Ciebie.

--------------------------------------------------

DOSTĘPNE ROZMIARY:
STANDARD - zastosowanie: telefony komórkowe, laptopy, TV, komputery, modemy, GPS
MINI - zastosowanie: mniejsze (rozmiarem) telefony komórkowe, ZEGARKI (zegarki cyfrowe emitują negatywne dla organizmu ludzkiego częstotliwości!), gniazdka prądowe, ochrona dla dzieci (łóżeczka, ulubione zabawki).

WAŻNE! Rozmiar Radionu nie wpływa na jego działanie! Mniejszy Radion działa równie skutecznie jak większy!


Jak używać 
W celu ochrony przed szkodliwym promieniowaniem elektromagnetycznym, Radion można umieścić pod baterią telefonu komórkowego (STANDARD), pokrywą zegarka (MINI), lub po prostu nosić przy sobie (w portfelu, kieszonce itp).
W przypadku innych urządzeń - umieścić bezpośrednio na urządzeniu, lub w jego bliskiej odległości (np przykleić na ekranie monitora).

Radion jest samoprzylepny - można go przykleić na trwałe, bądź zostawić nie odklejony na kartoniku, w celu ewentualnych przenosin na inne urządzenie (np telefon).

UWAGA!
Ze względu na coraz wyższe częstotliwości stosowane przez telekomy oraz coraz większe natężenie promieniowania, sugerujemy stosowanie więcej niż jednego odpromiennika do telefonu.
Wspaniale współpracują ze sobą Radiony i Polaryzatory - naklejki obu rodzajów stosowane razem, świetnie tłumią szkodliwe promieniowanie.

--------------------------------------------------

Wymiary:
STANDARD: średnica 2,3cm (cienki samoprzylepny krążek)
MINI: średnica 1,6cm (cienki samoprzylepny krążek)
Każdy oryginalny odpromiennik posiada hologram oraz unikalny numer seryjny.

Produkt Polski!

HIGH TECH SOLUTIONS


Polaryzatory dostępne również w ofercie HURTOWEJ.
Kontakt w sprawie dystrybucji i sprzedaży hurtowej: 

HARMONICA, Staniątki 58, 32-005 Niepołomice
e-mail: harmonica.centrum@wp.pl

Produkty powiązane