ZESTAW Dzwonów Rurowych - PLANETARNY (ze stojakiem) Powiększ do pełnego rozmiaru

ZESTAW Dzwonów Rurowych - PLANETARNY (ze stojakiem)

ZESTAW Dzwonów Rurowych PLANETARNYCH, to komplet pojedynczych dzwonów rurowych, strojonych do częstotliwości planet.

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 1

1 415,00 zł

ZESTAW Dzwonów Rurowych PLANETARNYCH, to komplet pojedynczych dzwonów rurowych, strojonych do częstotliwości planet.

Częstotliwości planetarne zostały opracowane w oparciu o dzieło Hansa Cousto, szwajcarskiego matematyka i muzykologa, który stworzył podstawowy system pomiaru, w którym możliwe jest transponowanie ruchów planet w słyszalne rytmy, dźwięki i barwy muzyczne.

Podstawowe częstotliwości każdej planety pochodzą z jej parametrów astrofizycznych, takich jak średnica, obwód, prędkość obrotowa, okres orbity, odległości peryhelium / aphelium, prędkość orbitalna itd. Częstotliwości te mają na ogół bardzo długie fale, a więc leżą w bardzo niskich zakres częstotliwości (ELF) i ultra-niskiej częstotliwości (ULF).
Wszystkie te parametry tworzą złożoną "sygnaturę harmoniczną planety".

Sygnatury harmoniczne wszystkich planet w naszym Układzie Słonecznym, a także niezliczone stale zmieniające się rezonanse występujące pomiędzy planetami, jak również te, które powstają w wyniku nieustannie zmieniających się cykli, tworzą Wielką Symfonię Ewolucyjną naszego Układu Słonecznego, w którym ewoluuje całe życie na Ziemi. Jest to "środowisko harmoniczne", w którym każdy biologiczny rytm oddycha i ewoluuje.
Harmoniczne częstotliwości planetarne rządzą naturalnymi długoterminowymi wzorcami biologicznego wzrostu, miesięcznymi i rocznymi procesami biologicznymi oraz codziennymi funkcjami mózgu ludzkiego i psychofizjologicznym stanem.


Dźwięki planetarne mogą być wspaniałym narzędziem do pracy terapeutycznej, czy osobistego rozwoju. Pogłębiają sesje pracy z ciałem i energią i mogą być wykorzystywane do medytacji, jogi, uzdrawiania itp.
Każdy dzwon rurowy jest dostrojony do częstotliwości innej planety i aktywuje różne astrologiczne cechy związane z tą planetą. Dźwięki dzownów działają poprzez tworzenie sympatycznego rezonansu między planetami a nami, tym samym wzmacniając efekty każdej planety w naszym życiu. Słuchanie tych dźwięków pozwala nam świadomie kierować energią każdej planety w celu uzdrowienia i duchowego wzrostu.


Zestaw Dzwonów zwiera 11 pięknie wybrzmiewających rur, o częstotliwościach:

1. Mercury (Merkury): 141,27 Hz
Kolor: niebiesko-zielony
Właściwości:
pomaga aktywować czakrę gardła i apsekty komunikacyjno-intelektualne, ułatwia nauczanie innych, promuje wrażliwość na odbieranie i rozumienie informacji, otwiera na wiedzę i jasne, pozytywne myśli.

2. Venus (Wenus): 221,23 Hz
Kolor: żółto-pomarańczowy
Właściwości: wzmacnia zdolność odczuwania, kochania i bliskie relacje z innymi. Symbolizuje nasze poczucie kreatywności i artyzmu, przyjmowania i dzielenia się oraz zwiększa naszą miłość do przyjemności, pokoju, harmonii i szacunku wobec siebie. Promuje wewnętrzną harmonię, estetykę i docenianie piękna, przywraca równowagę, pozwala na odkrycie cech kobiecych/żeńskich w sobie.

3. Earth (Ziemia): 221,23 Hz
Kolor: żółto-pomarańczowy
Właściwości: daje poczucie bezpieczeństwa i opiekę Matki Ziemi, zdolność do bycia uziemionym i skoncentrowanym. Zwiększa nasze umiejętności współpracy poprzez zrozumienie i akceptację. Usprawnia także nasze umiejętności komunikacyjne poprzez rozum i zwiększa pewność pisania i mówienia. Wskazane jest, aby używać tego dźwięku rano, gdyż pomaga nam w prawidłowej relacji z Ziemią. 
Kosmiczny dźwięk Om.


4. Mars - 144,72 Hz
Kolor: niebieski
Właściwości: wzmacnia siłę, wewnętrzną Moc, motywuje do działania i wydobywa zdolności decyzyjne i asertywność. Mars daje nam odwagę i wzmacnia naszą seksualną naturę. Wspiera siłę woli i skupioną energię, stymuluje nowe pomysły, promuje auto-ekspresję, zachęca do nowych działań, tworzy witalność i wigor, zachęca do ruchu naprzód. Pozwala na odkrywanie męskich aspektów w sobie.

5. Jupiter (Jowisz): 183,58 Hz
Kolor: czerwony
Właściwości: wzmacnia otwartość, zaufanie, optymizm, szczęście i wydobywa radosne aspekty naszej natury. Jowisz pozwala nam być otwartym na przygodę życia. Zachęca do podróży i odkrywania, promuje optymizm. Zwraca uwagę na moralnosć i etykę. 

6. Saturn: 147,85 Hz
Kolor: niebieski
Właściwości: poprawia naszą zdolność do bycia zdyscyplinowanym i ustanawiania granic dla siebie i innych. Saturn pomaga nam stać się bardziej zorganizowanym oraz wziąć odpowiedzialność za wypełnianie ważnych zadań w naszym życiu. Wspiera zdolność koncentracji, ogólny proces poszerzania świadomości. Zapewnia strukturę i porządek. Zachęca do ponownej samooceny i samodyscypliny. Promuje głębszy związek z kryształami, wnosi ducha do formy, wspiera strukturę, pogłębia zaangażowanie. 

7. Uranus (Uran): 207,36 Hz
Kolor: pomarańczowy
Właściwości: poprawia naszą zdolność do dokonywania zmian w życiu poprzez inspirację i wgląd oraz swobodę wypowiedzi bez nakładania samoograniczeń. Wspiera moc odnowy i regeneracji, posiada również pradawną i erotyczną moc. Stymuluje samoodkrywanie i wyrażanie siebie, wspiera proces indywidualizacji, promuje dystans i bardziej uniwersalną perspektywę.

8. Neptune (Neptun): 211,44 Hz
Kolor: pomarańczowy
Właściwości: wzmacnia nasze duchowe doświadczenia i wydobywa naszą zdolność współczucia oraz otwartości na poddanie się Sile Wyższej. Pogłębia doświadczenia mistyczne, pomaga w nawiązaniu kontaktu z przeszłymi życiami, aktywuje sny, wyobraźnię i intuicję, pogłębia medytację, zachęca do transcendencji, pomaga w podróżach astralnych.

9. Pluto (Pluton): 140,25 Hz
Kolor: niebiesko-zielony
Właściwości: wzmacnia zdolność do stawiania czoła naszym najgłębszym sekretom i wnoszenia światła w ciemność w naszym życiu. Poprzez Plutona możemy puścić stare energie i przywołać odrodzenie i nowe jakości. Odpowiedzialny za integrację, wspiera transformację i transmutację, pomaga w znalezieniu swojej autentycznej mocy. 

10. Sun (Słońce): 126,2 Hz
Kolor: żółty - zielony
Właściwości: daje poczucie siły i motywację, przynosi witalność, entuzjazm i determinację. Wspiera hojność, otwiera serce, pobudza kreatywność, poprawia samoświadomość i wyrażanie siebi. Aktywuje pewność siebie, pomaga w znalezieniu celu. Medytacja przeprowadzona w tym tonie doprowadzi do stanu ponad dobrem i złem, wstydem i poczuciem winy, poza przestrzenią i czasem, wiedzą i mądrością.

11. Moon (Księżyc) - 210,42 Hz
Kolor: pomarańczowy
Właściwości: promuje emocjonalny spokój, miękkość, wewnętrzny obraz, sen i elastyczność w życiu. Pobudza energię seksualną, wspomaga komunikację erotyczną, dla kobiety dobrze wpływa na regulację menstruacji, ogólnie zaburzeń w obrębie układu limfatycznego, wzmacnia docenianie domu i rodziny, otwiera na uczuciowość, odkrywanie głębszych nieświadomych aspektów siebie, wzmacnia intuicję.Ważne! Dzwony posiadają częstotliwości poszczególnych planet i nie są specjalnie dostrajane do siebie, aby tworzyć harmonijny zestaw dźwięków - spowodowałoby to bowiem zmianę częstotliwości poszczególnych rur. Zestaw pracuje na określonych dźwiękach i służy do aktywowania właściwości planetarnych w naszym ciele, energii i życiu.


W skład zestawu wchodzi:
- 11 dzwonów rurowych z pierścieniami po obu stronach
- 1 drewniany wieszak na 2 dzwony 
- 1 gumowa pałka


Specyfikacja produktu

Materiał: rury aluminiowe, drewniany wieszak (na 2 dzwony), pałka gumowa
Liczba rur: 11
Średnica rur: 2,5 cm
Długość rur: 82 cm - 105,5 cm
Każda rura jest opisana (planeta i częstotliwość).

Produkty powiązane