Dzwon Wietrzny Rurowy - 432 Hz (Częstotliwość Podstawowa Wszechświata) Powiększ do pełnego rozmiaru

Dzwon Wietrzny Rurowy - 432 Hz (Częstotliwość Podstawowa Wszechświata)

Wietrzny Dzwon Rurowy, strojony do częstotliwości 432 Hz. Częstotliwość ta zapewnia spokój i harmonię. Ma bardzo silny, pozytywny wpływ na świadomość i duchowość, a także na poziom komórkowy ludzkiego ciała.

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 1

361,00 zł

Wietrzny Dzwon Rurowy, strojony do częstotliwości 432 Hz. Częstotliwość ta zapewnia spokój i harmonię. Ma bardzo silny, pozytywny wpływ na świadomość i duchowość, a także na poziom komórkowy ludzkiego ciała.

432 Hzwibruje / oscyluje na zasadach propagacji naturalnej fali harmonicznej i jednoczy się z właściwościami światła, czasu, przestrzeni, materii, grawitacji i elektromagnetyzmu. 
Instrumenty muzyczne strojone do częstotliwości A=432 Hz zamiast A=440Hz, pomagają łączyć ludzką Jaźń z naturalnym rezonansem Wszechświata.

Niektóre osoby, słuchając tego dzwonka wietrznego, mogą doświadczać żywych snów i świadomych doświadczeń duchowego połączenia z Uniwersum. Dzieję się tak, ponieważ pod wpływem tej częstotliwości (na zasadzie rezonansu) potencjał elektryczny kości klinowej czaszki reguluje płyn czaszkow-rdzeniowy od wibracji 432 Hz.


Powrót do 432 Hz
432 Hz to naturalna wibracja we wszechświecie, w przeciwieństwie do 440 Hz, które jest obecnie standardem w muzyce komercyjnej.
W 1939 r. w Niemczech i Anglii ustalono częstotliwość 440 Hz jako częstotliwość taktu muzycznego. Ich wysiłki zmierzające do ujednolicenia tego na całym świecie nie przyniosły skutku. Ale w 1953 roku na kongresie muzyków w Londynie, 440 Hz zostało uznane międzynarodowym standardem ISO 16. Wiele protestów, między innymi francuskich muzyków, którzy chcieli standardu 432 Hz, niestety nie przyniosło skutku i 440 Hz jest do tej pory standardem stroju na całym świecie.

Instrumenty muzyczne z czasów starożytnych (na przykład antycznej Grecji i Egiptu) są strojone do częstotliwości 432 Hz.


Zalety 432 Hz w porównaniu do 440 Hz?
Badania pokazują, że muzyka w częstotliwości 432 Hz (w opinii większości melomanów), jest przyjemniejsza dla słuchacza, bardziej miękka, jaśniejsza i piękniejsza niż muzyka o częstotliwości 440 Hz. Praktycznie różnica jest wyraźniejsza w przypadku muzyki cichej i klasycznej niż w przypadku głośnej muzyki popowej.

Ponieważ 432 Hz daje mocniejszą czystość niż 440 Hz, nie ma potrzeby odtwarzania muzyki z częstotliwością 432 Hz tak głośno jak muzyki 440 Hz. Co więcej, jest również mniejszy poziom szumów przy 432 Hz.

432 Hz jest także bardziej korzystne dla czakr. 440 Hz działa w czakrze trzeciego oka, "myśleniu", podczas gdy 432 Hz działa w czakrze serca, "uczuciu".

Słuchanie muzyki w częstotliwości 432 Hz przyspiesza rozwój duchowy.

Specyfikacja produktu

Materiał: rury aluminiowe, drewniany wieszak / kołatka / wiatrochwyt
Liczba rur: 5
Średnica rur: 1 cm
Długość rur: 22-45 cm

Dźwięk: https://www.youtube.com/watch?v=fH0LCwA-JQk

Produkty powiązane