Żel do mycia naczyń GORCZYCA, MIÓD (ekologiczny) 500ml Powiększ do pełnego rozmiaru

Żel do mycia naczyń GORCZYCA, MIÓD (ekologiczny) 500ml

Naturalny, skuteczny i bezpieczny żel do mycia naczyń - nie zawiera żadnych szkodliwych dla zdrowia substancji chemicznych. Stworzony na bazie naturalnych składników. BEZPIECZNA, BIODEGRADOWALNA FORMUŁA.
BEZ SLS, PARABENÓW, FOSFORANÓW, POCHODNYCH ROPY NAFTOWEJ, FORMALDEHYDÓW.

Więcej szczegółów

Naturalny, skuteczny i bezpieczny żel do mycia naczyń - nie zawiera żadnych szkodliwych dla zdrowia substancji chemicznych. Szybko usuwa tłuszcz, zapewnia połysk, nadaje się do mycia owoców, warzyw i naczyń dla dzieci. 
Nie wysusza skóry. PIĘKNY ZAPACH!

Stworzony na bazie naturalnych składników. BEZPIECZNA, BIODEGRADOWALNA FORMUŁA.
BEZ SLS, PARABENÓW, FOSFORANÓW, POCHODNYCH ROPY NAFTOWEJ, FORMALDEHYDÓW.
 

Składniki czynne:
Naturalna  gorczyca - środek, który usuwa tłuszcz nawet w zimnej wodzie, działa przeciwbakteryjnie, idealny do mycia naczyń, mycia narzędzi metalowych, garnków i patelni.

Ekstrakt z miodu - jest delikatny dla skóry rąk, ma przyjemny zapach.


Piervoe Reshenie (Pierwsza Decyzja) - firma ta powstała w 2002 roku w Moskwie i specjalizuje się w produkcji kosmetyków organicznych, opartych na olejach i maceratach z ziół, rzadkich roślin oraz innych składnikach naturalnych. Legitymuje się certyfikatem ekologicznym ICEA.


Produkt nie był testowany na zwierzętach i nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego.
Skład:
 woda oczyszczona,  5-15% anionowe środki powierzchniowo czynne,  <5% niejonowe środki powierzchniowo czynne, chlorek sodu, organiczny ekstrakt miodu, ekstrakt gorczycy, organiczny olejek eteryczny pomarańczy, organiczny ekstrakt nagietka, organiczny destylat z lipy, perfum, kathon, amyl cinnamal, limonen, C.I. 15985, C.I. 19140.
 

Pojemność: 500ml
Producent: Pervoe Reshenie

Produkty powiązane