Żel do mycia naczyń, owoców, warzyw (ekologiczny) 500ml Powiększ do pełnego rozmiaru

Żel do mycia naczyń, owoców, warzyw (ekologiczny) 500ml

Ekologiczny Żel do mycia naczyń warzyw i owoców, na bazie naturalnego soku ogórkowego i mięty. BEZPIECZNA, BIODEGRADOWALNA FORMUŁA. BEZ SLS, PARABENÓW, FOSFORANÓW, POCHODNYCH ROPY NAFTOWEJ, FORMALDEHYDÓW.

Więcej szczegółów

Ekologiczny Żel do mycia naczyń, warzyw i owoców, na bazie naturalnego soku ogórkowego i mięty. 
Naturalny, skuteczny i bezpieczny środek czyszczący bez szkodliwych i niebezpiecznych dla zdrowia substancji chemicznych. Czyści warzywa i owoce do połysku, usuwa brud, bakterie, dodatki chemiczne i sztuczną warstwę z wosku.

Skład żelu opracowany został na podstawie naturalnych komponentów, które były stosowane zanim pojawiła się chemia gospodarcza. Są to znane i sprawdzone naturalne składniki.
BEZPIECZNA, BIODEGRADOWALNA FORMUŁA. BEZ SLS, PARABENÓW, FOSFORANÓW, POCHODNYCH ROPY NAFTOWEJ, FORMALDEHYDÓW.
 

Składniki czynne:

naturalny sok ogórkowy - skuteczny bezpieczny środek do mycia warzyw i owoców zabrudzonych i  sztucznie nabłyszczonych woskiem
mięta - posiada silne właściwości antybakteryjne.


Piervoe Reshenie (Pierwsza Decyzja) - firma ta powstała w 2002 roku w Moskwie i specjalizuje się w produkcji kosmetyków organicznych, opartych na olejach i maceratach z ziół, rzadkich roślin oraz innych składnikach naturalnych. Legitymuje się certyfikatem ekologicznym ICEA.


Produkt nie był testowany na zwierzętach i nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego.
Skład:
 woda oczyszczona,  5-15% anionowe środki powierzchniowo czynne,  <5% niejonowe środki powierzchniowo czynne, chlorek sodu, sok z ogórków, organiczny olejek eteryczny mięty, organiczny olejek eteryczny palczatki,  ekstrakt zielonej herbaty,  ekstrakt szałwii, perfum, kathon, amyl cinnamal, limonen, CI 19140, CI 42090.
 

Pojemność: 500ml
Producent: Pervoe Reshenie

Produkty powiązane