Żel do mycia TOALET (ekologiczny) 750ml Powiększ do pełnego rozmiaru

Żel do mycia TOALET (ekologiczny) 750ml

Ekologiczny żel do czyszczenia toalet - sól morska, cytryna. BEZPIECZNA, BIODEGRADOWALNA FORMUŁA. BEZ SLS, CHLORU, PARABENÓW, FOSFORANÓW, POCHODNYCH ROPY NAFTOWEJ, FORMALDEHYDÓW.

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 4

18,80 zł

Naturalny, skuteczny i bezpieczny żel do czyszczenia toalet - nie zawiera żadnych szkodliwych dla zdrowia substancji chemicznych. Stworzony na bazie naturalnych składników. Usuwa osad wapienny i rdzę, działa antybakteryjnie, usuwa nieprzyjemne zapachy, zapewnia blask i świeżość. 

Skład żelu opracowany został na podstawie naturalnych komponentów, które były stosowane zanim pojawiła się chemia gospodarcza. Są to znane i sprawdzone naturalne składniki.
BEZPIECZNA, BIODEGRADOWALNA FORMUŁA. BEZ SLS, CHLORU, PARABENÓW, FOSFORANÓW, POCHODNYCH ROPY NAFTOWEJ, FORMALDEHYDÓW.
 

Składniki czynne:

Sól morska - gruntownie wybiela i usuwa brud, osad wapienny,rdzę, neutralizuje mikroby, zatrzymuje rozwój bakterii.

Sok z cytryny - wybiela powierzchnię, zapewnia połysk i usuwa nieprzyjemne zapachy.


Piervoe Reshenie (Pierwsza Decyzja) - firma ta powstała w 2002 roku w Moskwie i specjalizuje się w produkcji kosmetyków organicznych, opartych na olejach i maceratach z ziół, rzadkich roślin oraz innych składnikach naturalnych. Legitymuje się certyfikatem ekologicznym ICEA.


Produkt nie był testowany na zwierzętach i nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego.
Skład:
 woda oczyszczona, <5% kwas cytrynowy, niejonowy środek powierzchniowo czynny, guma ksantanowa, sól morska, olejek eteryczny z mandarynki, olejek eteryczny  z drzewa herbacianego, sok z cytryny, perfum, d-limonen, linalol, C.I. 77007, C.I.  42051.
 

Pojemność: 750ml
Producent: Pervoe Reshenie

Produkty powiązane