Płyn do usuwania KAMIENIA (ekologiczny) 450ml Powiększ do pełnego rozmiaru

Płyn do usuwania KAMIENIA (ekologiczny) 450ml

Ekologiczny płyn do usuwania kamienia NA BAZIE NATURALNEGO OCTU OWOCOWEGO. BEZPIECZNA, BIODEGRADOWALNA FORMUŁA. BEZ SLS, PARABENÓW, FOSFORANÓW, POCHODNYCH ROPY NAFTOWEJ, SZTUCZNYCH BARWNIKÓW.

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 1

17,90 zł

Naturalny, skuteczny i bezpieczny środek czyszczący bez szkodliwych i niebezpiecznych dla zdrowia substancji chemicznych. Idealny do czyszczenia łazienek, powierzchni chromowanych, stali nierdzewnej, płytek, zlewów, wanien i kabin prysznicowych skutecznie usuwają osad z mydła, kamień, tłuszcz i inne zanieczyszczenia. Skład sprayu został opracowany na podstawie naturalnych komponentów, które były stosowane zanim pojawiła się chemia gospodarcza. Są to znane i sprawdzone składniki.

BEZPIECZNA, BIODEGRADOWALNA FORMUŁA. BEZ SLS, PARABENÓW, FOSFORANÓW, POCHODNYCH ROPY NAFTOWEJ, SZTUCZNYCH BARWNIKÓW.

Zalety:
- Nie pozostawia śladów
- Ma działanie antybakteryjne
- Zapewnia połysk i świeży owocowy aromat
 

Składniki aktywne:
Ocet owocowy dokładnie oczyszcza trwałe zabrudzenia, osady z kamienia, osad z mydła, rdzę i zacieki, nie pozostawia smug, działa antybakteryjnie, nadaje lśniący blask i przyjemny owocowy aromat.


Piervoe Reshenie (Pierwsza Decyzja) - firma ta powstała w 2002 roku w Moskwie i specjalizuje się w produkcji kosmetyków organicznych, opartych na olejach i maceratach z ziół, rzadkich roślin oraz innych składnikach naturalnych. Legitymuje się certyfikatem ekologicznym ICEA.

Sposób użycia: rozpylić niewielką ilość sprayu na zabrudzoną nawierzchnię, dokładnie przetrzeć, zmyć wodą.
Unikać kontaktu z oczami. Chronić przed dziećmi. Zaleca się stosowanie gumowych rękawiczek. Nie stosować na powierzchniach z mosiądzu, miedzi, aluminium, ocynkowanej blachy, naturalnego kamienia, gumy, matowych i lakierowanych.


Produkt biodegradowalny. Wpływ na środowisko naturalne został ograniczony do minimum. Produkt nie był testowany na zwierzętach i nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego.

Skład:
 woda oczyszczona, 5-15% alkohol izopropylowy, <5% niejonowe środki powierzchniowo czynne, organiczny olejek eteryczny szałwii muszkatołowej, organiczna woda z bławatka, biały ocet, parfum, olejek eteryczny z mięty, kathon.
 

Pojemność: 450ml
Producent: Pervoe Reshenie

Płyn różowy lub bezbarwny (zależy od dostawy)

Produkty powiązane