Proszek do prania EKOLOGICZNY - DLA NIEMOWLĄT (skoncentrowany, jony srebra) 400g Powiększ do pełnego rozmiaru

Proszek do prania EKOLOGICZNY - DLA NIEMOWLĄT (skoncentrowany, jony srebra) 400g

Ekologiczny skoncentrowany proszek do prania dla niemowląt z jonami srebra, łączy wyjątkową skuteczność prania ze zmniejszonym ryzykiem powstania alergii. Jony srebra zapewniają zniszczenie 99,9% bakterii, a efekt dezynfekcji trwa do 30 dni. Produkt jest hipoalergiczny, nie zawiera fosforanów, wybielaczy optycznych, zeolitów, barwników, alergenów i innych toksycznych substancji.

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 3

9,70 zł

Ekologiczny skoncentrowany proszek do prania dla niemowląt z jonami srebra, łączy wyjątkową skuteczność prania ze zmniejszonym ryzykiem powstania alergii.  

Proszek jest ekologicznie czystym środkiem bezpiecznym dla ludzi i środowiska. Proszek jest całkowicie biodegradowalny w przyrodzie i nie niszczy środowiska oraz źródła wody.
Dzięki zawartości składników naturalnych proszek delikatnie pierze i odświeża ubrania z różnych tkanin (w tym również delikatne).
Proszek na bazie dziecięcego naturalnego mydła, idealnie nadaje się do prania odzieży dzieci i osób posiadających wrażliwą skórę. Jony srebra zapewniają zniszczenie 99,9% bakterii, a efekt dezynfekcji trwa do 30 dni.

100% składników naturalnych.
Produkt rekomendowany już od pierwszego dnia życia. 

Produkt jest hipoalergiczny, nie zawiera fosforanów, wybielaczy optycznych, zeolitów, barwników, alergenów i innych toksycznych substancji.

Składniki aktywne:
Naturalne mydło - efektywnie usuwa zanieczyszczenia, nawet w zimnej wodzie, dzięki czemu ubrania nie wymagają dodatkowego namaczania.
Jony srebra - zapewniają zniszczeniu 99,9% bakterii, a efekt dezynfekcji trwa do 30 dni.
Polimery funkcjonalne - pomaga zachować pierwotny wygląd białych i kolorowych ubrań po wielokrotnym praniu.
Cytrynian sodowy - zmiękcza wodę i chroni pralkę przed kamieniem.
Soda i mocznik - uaktywniają i zwiększają zdolność piorącą składników.

Sposób użycia: wsypać proszek  bezpośrednio do bębna pralki, zachowując dawki. Prać i płukać w temperaturze nie niższej niż 60 stopni. Białe ubrania  zaleca się prać w temperaturze nie niższej niż 60 stopni. Do intensywnego wybielania dodać wybielaczy tlenu. Zalecane dodatkowe płukanie.

Składniki INCI:  ≥30 % naturalne mydło (sole kwasów tłuszczowych), < 5% Cytrynian sodowy, srebro.

Waga: 400g
Producent: GARDEN ARNEST

Produkty powiązane