Naturalny, UNIWERSALNY środek myjący (mleczko), FITOKOSMETIK (490ml) Powiększ do pełnego rozmiaru

Naturalny, UNIWERSALNY środek myjący (mleczko), FITOKOSMETIK (490ml)

Naturalny uniwersalny krem ​​czyszczący, który skutecznie zwalcza uporczywy brud. 
Formuła kremu oparta jest na kwasie cytrynowym i occie z dodatkiem skórki pomarańczy, które błyskawicznie deggradują i niszczą 99,9% najtrudniejszych plam i zacieków na kuchenkach, instalacjach wodno-kanalizacyjnych i ścianach łazienek. 

Więcej szczegółów

Naturalny uniwersalny krem ​​czyszczący, który skutecznie zwalcza uporczywy brud.
Formuła kremu oparta jest na kwasie cytrynowym i occie z dodatkiem skórki pomarańczy, które błyskawicznie deggradują i niszczą 99,9% najtrudniejszych plam i zacieków na kuchenkach, instalacjach wodno-kanalizacyjnych i ścianach łazienek.

Miękka konsystencja kremu czyszczącego zapobiega zarysowaniom i nadaje się nawet do czyszczenia płyt kuchennych i przyborów kuchennych.

Naturalny skład kremu nie powoduje alergii i łatwo zmywa się z każdej powierzchni.
Ekstrakty z ziół, dziurawca  
wypełnią Twój dom świeżym zapachem dzikiej przyrody.

Sposób użycia: krem nałożyć na wilgotną gąbkę lub na samą powierzchnię, wetrzeć i spłukać wodą. Aby uzyskać najlepsze rezultaty, pozostaw na kilka minut.


Składniki:
≥30% wody, ≥5%, ale <15% anionowych środków powierzchniowo czynnych, <5% kwasu cytrynowego, <5% ekstraktu z cytryny, <5% octu jabłkowego, <5% ekstraktu z pomarańczy, <5% ekstraktu z chwastów, <5% ekstraktu Ziele dziurawca, <5% ekstrakt z czarnego bzu, <5% ekstrakt z cytryny, <5% gliceryna, <5% chlorek sodu, < 5% perfumy, <5% konserwanty.

Pojemność: 490ml
Producent: FITOKOSMETIK

Produkty powiązane