Płyn do płukania DLA NIEMOWLĄT, RUMIANKOWY (ekologiczny, skoncentrowany) 1l Powiększ do pełnego rozmiaru

Płyn do płukania DLA NIEMOWLĄT, RUMIANKOWY (ekologiczny, skoncentrowany) 1l

Ekologiczny skoncentrowany płyn do płukania "Świeżość Kwiatów" łączy wyjątkową skuteczność prania ze zmniejszonym ryzykiem powstania alergii. Rekomendowany już od pierwszego dnia życia. 
Hipoalergiczny, nie zawiera fosforanów, wybielaczy optycznych, zeolitów, barwników, alergenów i innych toksycznych substancji.

Więcej szczegółów

Ekologiczny skoncentrowany płyn do płukania DLA NIEMOWLĄT, o zapachu Rumiankowym, łączy wyjątkową skuteczność prania ze zmniejszonym ryzykiem powstania alergii. Produkt zostaw stworzony dla płukania ubrań niemowląt  już od pierwszego dnia życia.
Dzięki wchodzącym w skład roślinnym komponentom płyn delikatnie pielęgnuje włókna tkanin. Sprawia, że ubrania stają się bardziej miękkie i łatwiejsze do prasowania. Eliminuje elektryzowanie się, nadaje świeży aromat.

Płyn jest ekologicznie czystym środkiem bezpiecznym dla ludzi i środowiska. Płyn jest całkowicie biodegradowalny w przyrodzie i nie niszczy środowiska oraz źródła wody.
Idealnie nadaje się do płukania odzieży dzieci i osób posiadających wrażliwą skórę. Specjalnie opracowana formuła jednakowo nadaje się do płukania białych i kolorowych ubrań.

Produkt jest hipoalergiczny, nie zawiera fosforanów, wybielaczy optycznych, zeolitów, barwników, alergenów i innych toksycznych substancji.
Rekomendowany już od pierwszego dnia życia.

Składniki aktywne:
Ekstrakt Rumianku -  ma działanie przeciwzapalne, kojące i łagodzące. 

Stosowanie: ręczne  pranie -20 ml na 10  l wody, pranie w pralce (na 4-5 kg prania) – 30 ml 

Skład INCI: < 5%  ekstrakt Rumianku , konserwanty,  5-15%  kationowy środek powierzchniowo czynny, ≥ 30%  woda.

Pojemność: 1l
Producent: GARDEN ARNEST, Rosja

Produkty powiązane