Płyn do płukania ZIELONA HERBATA (ekologiczny, skoncentrowany) 1l Powiększ do pełnego rozmiaru

Płyn do płukania ZIELONA HERBATA (ekologiczny, skoncentrowany) 1l

Ekologiczny skoncentrowany płyn do płukania "Zielona Herbata" łączy wyjątkową skuteczność prania ze zmniejszonym ryzykiem powstania alergii. Dzięki wchodzącym w skład roślinnym komponentom płyn delikatnie pielęgnuje włókna tkanin. Produkt jest hipoalergiczny, nie zawiera fosforanów, wybielaczy optycznych, zeolitów, barwników, alergenów i innych toksycznych substancji.

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 1

16,90 zł

Ekologiczny skoncentrowany płyn do płukania "Zielona Herbata" łączy wyjątkową skuteczność prania ze zmniejszonym ryzykiem powstania alergii.
Dzięki wchodzącym w skład roślinnym komponentom płyn delikatnie pielęgnuje włókna tkanin. Sprawia, że ubrania stają się bardziej miękkie i łatwiejsze do prasowania. Eliminuje elektryzowanie się, nadaje świeży aromat.

Płyn jest ekologicznie czystym środkiem bezpiecznym dla ludzi i środowiska. Płyn jest całkowicie biodegradowalny w przyrodzie i nie niszczy środowiska oraz źródła wody.
Idealnie nadaje się do płukania odzieży dzieci i osób posiadających wrażliwą skórę. Specjalnie opracowana formuła jednakowo nadaje się do płukania białych i kolorowych ubrań.

Produkt jest hipoalergiczny, nie zawiera fosforanów, wybielaczy optycznych, zeolitów, barwników, alergenów i innych toksycznych substancji.

Składniki aktywne:
Wyciąg z aloesu - ma działanie przeciwzapalne, kojące i łagodzące. 

Stosowanie: ręczne pranie -20 ml na 10 l wody, pranie w pralce (na 4-5 kg prania) – 30 ml

Skład INCI: < 5% ekstrakt aloesu , konserwanty, 5-15% kationowy środek powierzchniowo czynny, ≥ 30% woda.

Pojemność: 1l
Producent: GARDEN ARNEST, Rosja

Produkty powiązane