PŁYN DO MYCIA PODŁÓG (koncentrat), ZIOŁOWY (organiczny) 400ml - VEGAN! Powiększ do pełnego rozmiaru

PŁYN DO MYCIA PODŁÓG (koncentrat), ZIOŁOWY (organiczny) 400ml - VEGAN!

PŁYN DO MYCIA PODŁÓG (koncentrat), ORGANICZNY, HIPOALERGICZNY, CERTYFIKOWANY - ZIOŁOWY (Herbal), GREENSCENTS

Zawiera ożywczy duet eukaliptusa i rozmarynu - oba olejki z tej kombinacji działają antyseptycznie i grzybobójczo. Poprawiają nastrój i koncentrację.

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 2

25,76 zł

Obniżka!

-8%

28,00 zł

PŁYN DO MYCIA PODŁÓG (koncentrat), ORGANICZNY, HIPOALERGICZNY, CERTYFIKOWANY - ZIOŁOWY (Herbal), GREENSCENTS

Płyn do mycia podłóg firmy Greenscents jest certyfikowanym produktem, który nie wywołuje alergii. Płyn został wykonany całkowicie na bazie wegańskich, organicznych składników. 

Zawiera ożywczy duet eukaliptusa i rozmarynu - oba olejki z tej kombinacji działają antyseptycznie i grzybobójczo. Poprawiają nastrój i koncentrację.

Jego poziom skoncentrowania sprawia, że jest wyjątkowo wydajny: wystarczy jedno naciśnięcie butelki na wiadro wody, aby uzyskać olśniewający efekt czyszczący.
W przeciwieństwie do komercyjnych płynów, produkt Greenscents nie pozostawia po sobie nieprzyjemnego, chemicznego zapachu, a jedynie delikatną woń eukaliptusa i rozmarynu.

Odpowiedni dla każdego rodzaju zaimpregnowanej i szczelnej podłogi: drewnianej, ceramicznej, winylu, glazury, terakoty i marmuru.


Jest to jeden z pierwszych produktów stworzonych przez Greenscents i jednocześnie absolutny bestseller.
Dlaczego warto używać produktów Greenscents?
- są certyfikowane, organiczne i ekologiczne (certyfikaty VeganOK, Cruelty Free International, Soil Association - Organic, wyróżnienie I’m Green, wyróżnienie magazynu Ethical Consumer),
- są hipoalergiczne (certyfikat Allergy UK),
- są testowane dermatologicznie,
- są dużo bardziej skoncentrowane i wydajne, a dzięki temu - EKONOMICZNE,
- wykorzystują jedynie naturalne zapachy pochodzące z olejków eterycznych Fair Trade,
- stworzone bez użycia składników modyfikowanych genetycznie,
- nie użyto w nich szkodliwych substancji - są wolne od SLS czy SLES, enzymów, fosforanów, wybielaczy, rozjaśniaczy, parabenów, formaldehydu, chlorków, surfaktantów, sztucznych barwników i zapachów,
- wykonane z użyciem krystalicznie czystej wody rzeki Exmoor,
- świetnie radzą sobie nawet z trudnymi zabrudzeniami,
- są bezpieczne - zarówno dla ludzi, zwierząt, jak i środowiska wodnego,
- są biodegradowalne,
- umieszczone w recyklowalnych i wegańskich opakowaniach wysokiej jakości wykonanych z bio polietylenu pochodzenia naturalnego - stworzonego z trzciny cukrowej,
- działają antyseptycznie i bakteriobójczo dzięki zawartym w nich olejkom eterycznym i/lub kwasowi mlekowemu pozyskanemu z kokosa,
- nie szkodzą przydomowym oczyszczalniom ścieków.

Sposób użycia: 
Do wiaderka z wodą dodaj płyn do mycia podłóg naciskając jednokrotnie na butelkę. Zamieszaj, aby rozprowadzić płyn w wodzie. Wytrzyj podłogę mopem i pozostaw ją do wyschnięcia. Uporczywe plamy mogą wymagać bezpośredniego nałożenia płynu lub użycia sprayu do czyszczenia powierzchni użytkowych.

Płyn jest odpowiedni dla każdego rodzaju zaimpregnowanej i szczelnej podłogi: drewnianej, ceramicznej, winylu, glazury, terakoty i marmuru. W przypadku stosowania płynu po raz pierwszy, dla pewności wykonaj test na niewielkiej powierzchni.

Wyłącznie do stosowania zewnętrznego. Unikać kontaktu ze skórą i oczami. W przypadku dostania się produktu do oczu, przemyć obficie wodą i, w razie potrzeby, skontaktować się z lekarzem.

Skład (INCI): water, aloe vera leaf juice*, sodium cocoamphoacetate, cocoamidopropyl betaine, lactic acid, coco glucoside, xanthan gum, essential eucalyptus oil*, glycerin, essential rosemary oil*
*z upraw ekologicznych

Pojemność: 400ml
Producent: Greenscents

Produkty powiązane