Ekologiczne LISTKI DO PRANIA - BEZZAPACHOWE (super skuteczne!) 12 szt / 12 prań Powiększ do pełnego rozmiaru

Ekologiczne LISTKI DO PRANIA - BEZZAPACHOWE (super skuteczne!) 12 szt / 12 prań

EKOLOGICZNE LISTKI DO PRANIA, BEZZAPACHOWE, ULTRASKONCENTROWANE - DIZOLVE. 
1 LISTEK TO 1 PRANIE

Innowacyjny, ekologiczny środek piorący, przeznaczony do prania ubrań białych jak i kolorowych.

POLECAMY - ŚWIETNA JAKOŚĆ!

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 3

14,50 zł

EKOLOGICZNE LISTKI DO PRANIA, BEZZAPACHOWE, ULTRASKONCENTROWANE - DIZOLVE.
1 LISTEK TO 1 PRANIE

Innowacyjny, ekologiczny środek piorący, przeznaczony do prania ubrań białych jak i kolorowych.

Właściwości:
- całkowicie się rozpuszczają
- łatwe dozowanie
- skuteczne dopieranie plam,
- łatwe dozowanie,
- kompaktowy rozmiar (możesz zabrać w każdą podróż!)
- produkt hipoalergiczny
- produkt ekologiczny i ekonomiczny
- odpowiedni również do prania ręcznego.

Listki DIZOLVE sprawią, że pranie będzie łatwiejsze, bardziej ekonomiczne oraz w pełni przyjazne dla środowiska naturalnego. Dizolve to bowiem sama esencja środka piorącego – nie zawierająca sztucznych spulchniaczy oraz rozpuszczalników.
Małe, lekkie opakowanie, z powodzeniem zmieści się w torebce czy małej reklamówce na zakupy, a w łazience zmieścimy go z łatwością w każdej półce. Dizolve to listek, cienki jak kartka papieru, który wygodnie, zależnie o ilości prania, podzielimy na mniejsze części.

Innowacja w postaci listków do prania przywędrowała do Polski z Kanady. Listki Dizolve, produkowane na ten wymagający rynek, od lat cieszą się bardzo dużą popularnością i stały się standardowym wyposażeniem każdej łazienki.

Twórcom Dizolve przyświecał jeden cel: stworzyć produkt przyjazny dla człowieka i środowiska. Listki do prania to świetna alternatywa dla ciężkich żeli i proszków, które są uciążliwe w transporcie i przechowywaniu. Przede wszystkim, Dizolve to produkt niezwykle skuteczny w działaniu, co potwierdzają opinie zadowolonych klientów na całym świecie. Mimo swojego niepozornego wyglądu, produkt skutecznie dopiera wszelkie zabrudzenia, pozostawiając ubrania czyste i świeże.

Dizolve to przede wszystkim produkt ekonomiczny i ekologiczny – nie pozostaje na bębnie pralki oraz jest rozpuszczalny w 100% w wodzie, nie szkodząc środowisku i będąc bezpiecznym dla zbiorników septycznych.
Używając listków Dizolve, nie ma konieczności używania innych środków czyszczących do pralki. Dużym atutem jest także jego ekonomiczność – podczas transportu, do przewiezienia 3000 opakowań , wystarczy mały samochód, a nie tak jak w przypadku ciężkich proszków – duża ciężarówka. 

Bardzo ważną zaletą jest hipoalergiczność tego produktu. Listki są bezzapachowe, nie zawierają substancji zapachowych i parabenów, dlatego też są polecane dla osób ze skłonnościami do alergii i dla skóry delikatnej.


Sposób użycia:
1. Umieść listek w bębnie pralki lub w szufladzie na detergent (podzielony na mniejsze kawałki)
2. Włoż pranie do pralki.
3. Włącz cykl prania.
4. Ciesz się czystym i pachnącym praniem.


Składniki: 
5-15% anionowe środki powierzchniowo czynne, <5% niejonowe środki powierzchniowo czynne, <5% amfoteryczne środki powierzchniowo czynne, kompozycja zapachowa, Methylchloroisotiazolinone, Methylisothiazolinone. Zawiera: mieszaninę 5-chloro-2-metylo-2H-izotiazol-3-onu i 2-metylo-2H-izotiazol-3-onu (3:1).

Opakowanie: 12 szt
Producent: DIZOLVE

Produkty powiązane