KOLOROWY ŻEL DO PRANIA - SŁODKA POMARAŃCZA I LAWENDA (1litr) Powiększ do pełnego rozmiaru

KOLOROWY ŻEL DO PRANIA - SŁODKA POMARAŃCZA I LAWENDA (1litr)

KOLOROWY ŻEL DO PRANIA - SŁODKA POMARAŃCZA I LAWENDA (1litr), KLAREKO
Do codziennego prania.

Więcej szczegółów

KOLOROWY ŻEL DO PRANIA - SŁODKA POMARAŃCZA I LAWENDA (1litr), KLAREKO

Kolorowy Żel Do Prania jest idealnym rozwiązaniem do codziennego prania. Opracowując recepturę Żelu kierowałyśmy się troską o zdrowie nasze i naszych najbliższych.

Z tkaninami nasza skóra ma kontakt całą dobę, 7 dni w tygodniu. Dlatego najważniejszym było dla nas, by Kolorowy nie zawierał szkodliwych optycznych wybielaczy, utrwalaczy barw, sztucznych aromatów i kompozycji zapachowych oraz żadnych innych okropności. Zadbałyśmy o to, by Żel był nie tylko skuteczny, by nie tylko troszczył się o tkaniny i ich kolory, ale też by był bezpieczny dla ludzi i całego środowiska.

Dodatkowo Kolorowy wzbogaciłyśmy o bezpieczne substancje, które zapobiegają mechaceniu materiałów oraz sprawiają, że pranie jest bardziej miękkie. Piękny zapach Płynu to efekt użycia naturalnych olejków eterycznych, których cudowne właściwości znane są od tysiącleci.

Jak używać?
Eko dozowanie – czyli co za dużo, to nie zdrowo. Myśląc o swoim zdrowiu i o ekologicznym działaniu pamiętaj, ze w przypadku Kosmetyków Dla Domu Klareko „więcej nie znaczy lepiej”. Do skutecznego prania użyj 30ml Żelu do Prania Klareko. Taka ilość wystarczy do wyprania nawet 5kg przeciętnie zabrudzonej odzieży.


Skład: Woda demineralizowana, boraks, surfaktant na bazie oleju roślinnego, cytrynian sodu, alkohole pochodzenia roślinnego, karboksymetyloceluloza, metakrzemian sodu, olejki eteryczne… i to wszystko.

1000ml / starcza aż na 33 prania.

Pojemność: 1l
Producent: KLAREKO

Produkty powiązane