Anioł z ametystu (średni i duży) Powiększ do pełnego rozmiaru

Anioł z ametystu (średni i duży)

Anioł ręcznie robiony w naturalnym ametyście.

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 1

66,50 zł

Anioł z naturalnego minerału - ametystu.
Może być pięknym prezentem o właściwościach uzdrawiających, bądź służyć do medytacji, czy też łączności z duchowym wymiarem. 

Ametyst to doskonały kamień do medytacji i przewodnik na drodze rozwoju duchowego. Pomaga skupić myśli i otworzyć się na wyższe stany świadomości. Ma działanie harmonizujące i uspokajające. Zwiększa wiarę we własne siły. Budzi zadowolenie z życia. Chroni przed negatywnymi myślami i pomaga przezwyciężyć skutki traumatycznych przeżyć psychicznych.
Ułatwia sen oraz wchłania czynniki negatywne. Pomocny przy problemach z migreną, łagodzi bóle, uspokaja, harmonizuje.

Ametyst wzmacnia przyjaźń, intuicję, natchnienie, opanowanie, spokój wewnętrzny, duchową świadomość. Zwiększa zdolności parapsychiczne. Odpędza depresje, przyciąga duchy opiekuńcze. Ametyst jest związany z czakrą Korony i Trzeciego Oka, otwierając je i uaktywniając na odbiór energii kosmosu, a także duchowe przekazy, podpowiedzi.

Przyciąga duchy opiekuńczeUważany jest za potężny kamień ochrony przed czarami i czarną magią. Tworzy ochronną tarczę Światła wokół ciała, co pozwala pozostać czystym i skupionym podczas otwierania się na przekazy i prowadzenie duchowe. 
Chroni przed zdradą ze strony mężczyzny. Bywa stosowany do leczenia alkoholizmu, może być pomocny do zwalczania uzależnień. Ametyst pomaga kontrolować złe myśli, zwiększa inteligencję i czyni sprytnym w sprawach biznesowych. 

Na poziomie fizycznym - pomocny przy problemach z migreną, żylakami, wrzodami, opuchlizną, oparzeniami, pijaństwem. Oczyszcza krew.


Zdjęcie aniołów jest tylko przykładowe - każda figurka jest inna, posiada roóżne odcienie, kształt itp. Wyrób HANDMADE!

Anioły podzielone na kategorie wagowe (cena zależy od wagi).  

Nr. 1 Anioł ametystDUŻY (wys. 7,1cm, szerokość skrzydeł 3,8cm; waga: ok. 70g) - 66,50 
Nr. 2 Anioł ametystDUŻY 
(wys. 7,8cm, szerokość skrzydeł 4,3cm; waga: ok. 83g) - 78,90 
Nr. 3 Anioł ametystDUŻY (wys. 6,8cm, szerokość skrzydeł 4,1cm; waga: ok. 86g) - 82,00 
Nr. 4 Anioł ametystDUŻY 
(wys. 8cm, szerokość skrzydeł 4,5cm; waga: ok. 94g)
 - 89,50 

Produkty powiązane