KRYSZTAŁOWA CZASZKA Powiększ do pełnego rozmiaru

KRYSZTAŁOWA CZASZKA

Kryształ górski szlifowany ręcznie w kształt ludzkiej czaszki. Silne narzędzie do pogłębionego rozwoju.

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 1

73,00 zł

Kryształ górski szlifowany ręcznie w kształt ludzkiej czaszki
Silne narzędzie do pogłębionego rozwoju. 

Kryształy i kamienie były używane do leczenia i wróżbiarstwa przez tysiące lat. Kryształy były też wykorzystywane przez szamanów i uzdrawiaczy na całym świecie, a także w starożytnych cywilizacji, takich jak Egipcjanie i Majowie, dzięki swojej mistycznej i uzdrawiającej mocy. Starożytne cywilizacje były świadome, że rzeźba kryształu w kształcie ludzkiej czaszki zwiększa moc uzdrawiania i ludzką świadomość na wszystkich poziomach. 

Kryształowe czaszki mogą być programowane w celu uzdrowienie siebie i innych. Można je również wykorzystywać do uzdrawiania na odległość (przesyłając energię leczniczą do danej osoby). Są one równiez doskonałym narzędziem do medytacji.

Kryształowe czaszki intensyfikują i wzmacniają siłę woli, a także pomagają pracować z określoną częstotliwością/wibracją (zgodną z intencją). Są one idealnym narzędziem dla uzdrawania, pracy z energią, doskonałymi towarzyszami rytuałów i ceremonii. Czaszki pomagają uzyskać bezpośredni dostęp do starej wiedzy i innych zapisanych w wyższych wymiarach informacji. 

Jedna z metod pracy z kryształową czaszką:
Trzymaj mocno czaszkę w obu rękach lub tylko w prawej, utrzymując myśl o tym, z czym chcesz pracować. Kryształ odbiera energie poprzez kontakt z fizycznym ciałem osoby trzymającej go, pochłania wibracje, a następnie wzmacnia je i ponowne transmituje je na zewnątrz. Emanacje te odbierane są przez czakry (lub receptory) w lewej ręce i przekazywane w górę przez ramię, do mózgu, aby gruczoł zwany podwzgórze i/lub układ limbiczny przekazał te wibracje do umysłu podświadomego.
Energia kontynuuje swój przepływ, przenosząc się do prawej ręki trzymającej kryształ. Proces jest kontynuowany w pętli.
Kształt czaszki uważa się za szczególnie efektywny w tym procesie - w środku tylnej części czaszki znajduje się obszar, który działa jako rodzaj anteny do transmisji określonych wibracji. 
 

Kryształ górski w każdej postaci, jest doskonałym odpromiennikiem, oczyszcza naszą aurę ze wszystkich negatywnych energii.Dodaje energii, rozświetla ciemności pozwalając człowiekowi odnaleźć siebie samego. Przeznaczony jest szczególne do pracy z czakrą korony, ponieważ ma dar łączenia nas z naszą Wyższą Jaźnią dodając nam energii.

Produkt ręcznie wykonany! Czaszka na zdjęciu jest tylko wzorem.
Każda kryształowa czaszka różni się wyglądem (różnice dotyczą gabarytów, w tym wagi, detali, kształtu).

 

Dostępne:

Nr 1 Kryształowa czaszka - MAŁA (wymiary: 3,8/2,6/2,9 cm; waga: 51g)      - 73,00 zł
Nr 2 Kryształowa czaszka - MAŁA 
(wymiary: 4,5/2,8/3,5cm; waga: 70-73g) - 102,00 zł
Nr 3 Kryształowa czaszka - DUŻA 
(wymiary: 6,7/4,2/5,4 cm; waga: 315g)   - 425,00 zł


Produkty powiązane