PODWÓJNA WADŻRA (Dordże) z kryształu górskiego - NEPAL! Powiększ do pełnego rozmiaru

PODWÓJNA WADŻRA (Dordże) z kryształu górskiego - NEPAL!

PODWÓJNA Wadżra (Dordże), wykonana z jednolitej bryły NEPALSEKIGO kryształu górskiego. 
Wyrób RĘKODZIELNICZY, z Nepalu. Połączenie świętego symbolu (konstrukcji) z mocą naturalnego czystego minerału. Doskonałe narzędzie do pracy z energią.

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 1

101,00 zł

PODWÓJNA Wadżra (Dordże), wykonana z jednolitej bryły NEPALSEKIGO kryształu górskiego.
Wyrób RĘKODZIELNICZY, obrabiany w małym warsztacie w Nepalu, z lokalnie wydobywanego kryształu górskiego (kryształy z nepalskiej części Himalajów mają trochę bardziej matową barwę i są jedwabiste w dotyku; są również lżejsze w masie i subtelniejsze energetycznie).


Połączenie świętego symbolu (konstrukcji) z mocą naturalnego czystego minerału. Doskonałe narzędzie do pracy z energią.
 

Symbol Wadżry (w sanskrycie), Dordże (w jęz. tybetańskim): termin ten jest często tłumaczony jako "diament", "piorun", ale dokladniejsze tłumaczenie to: niesłabnący, niezmienny, doskonały. Symbolizuje jedność pomiędzy przeciwieństwami; jest symbolem niezniszczalności, atrybutem męskości, środkiem wybawienia.
W buddyzmie - symbol niezniszczalności i niewzruszoności stanu buddy.

Wadżra jest znanym tantrycznym narzędziem, wykorzystywanym od tysięcy lat. Umieszcza się ją w najważniejszych buddyjskich miejscach siły, do przesyłania i odbioru energii. Używają ją również tantryczni kapłani i uzdrowiciele, potęgując prezepływ energii. 
Zastosowanie Wadżry: 
- położona na biurku powoduje napływ świeżej energii; 
- umieszczone (wzdłuż) między nadawcą a odbiorcą podczas negocjacji, wykładów, koncertów, rozmów potęguje skuteczność przepływu informacji;
- umieszczona w poprzek blokuje przepływ niekorzystnych energii pomiędzy obiektami, które oddziela; 
- wpatrywanie się w nią harmonizuje lewą i prawą półkulę mózgową i wzmacnia intuicję; 
- trzymana w ręku: powoduje bezpośredni napływ energii; 
- wspomaga i służy intensywnej medytacji; 
- umożliwia osiągnięcie wewnętrznego spokoju. 
 

Kryształ górski pomaga w relaksacji, oczyszczeniu i wzmocnieniu organizmu.Dodaje energii, rozświetla ciemności pozwalając człowiekowi odnaleźć siebie samego. Wzmacnia moc innych minerałów i ziół. Przeznaczony jest szczególne do pracy z czakrą korony, ponieważ ma dar łączenia nas z naszą Wyższą Jaźnią dodając nam energii.
Kryształy górskie są transformatorami i wzmacniaczami energii - tworzą wspaniały pomost pomiędzy światem ducha a materii. Oznacza to, że wykorzystując ich możliwości możemy INTENCJĄ oddziaływać na rzeczywistość materialną. Należy w tym celu odpowiednio „nasycić” intencją kryształ, czyli „zaprogramować” go.
Kryształy górskie z nepalskiej części Himalajów mają trochę bardziej matową barwę i są jedwabiste w dotyku; są również lżejsze w masie i subtelniejsze energetycznie.


Kraj pochodzenia kryształu: Nepal
Miejsce produkcji: Nepal, Katmandu (wyrób rękodzielniczy)

Każda wadżra ma specyficzny kształt, jest niepowtarzalna (zdjecia są tylko przykładowe).
Ponieważ jest to ręczna produkcja, prosimy nie oczekiwać precyzyjnej obróbki. Kryształ górski posiada samoistnie wiele pęknięć, rys, przebarwień, inkluzji itp - jest to kamień naturalny, a nie syntetyczny.
Wymiary: średnica 5,2-6 cm, grubość 1,5 cm; waga: 19-27g

Produkty powiązane