KARNEOL, Drzewo Życia - MAŁE (naturalne kamienie i miedź) Powiększ do pełnego rozmiaru

KARNEOL, Drzewo Życia - MAŁE (naturalne kamienie i miedź)

Drzewo Życia wykonane z miedzianego drutu i naturalnych, szlifowanych minerałów - drobinek KARNEOLU. Osadzone na naturalnym marmurze.
Drzewko wykonane ręcznie przez rzemieślników w Indiach.

Więcej szczegółów

Drzewo Życia wykonane z miedzianego drutu i naturalnych, szlifowanych minerałów - drobinek KARNEOLU. Osadzone na naturalnym marmurze.
Drzewko wykonane ręcznie przez rzemieślników w Indiach.

Świetne na prezent, jako naturalna ozdoba domu, lub do uzdrawiania minerałami.

Karneol wspaniale otwiera czakry. Sprzyja koncentracji, „zakotwicza” energię, wzmacnia witalność, zwiększa nasz twórczy potencjał. Przyciąga dobrobyt, nowe zasoby i szczęście. To talizman sukcesu w każdym przedsięwzięciu związanym z finansami.
Łączy ciało z duszą, wprowadza w ten sposób równowagę pomiędzy tym co duchowe, a tym co materialne. 
Pozwala otworzyć się na zmysłowość i erotyzm. Jest on szczególnie polecany osobom, które poszukują partnera – pomaga odnaleźć prawdziwą miłość. 

Karneol wpływa na męskie i żeńskie narządy rozrodcze poprzez zwiększenie płodności, przezwyciężenie impotencji i oziębłości.

Jest szczególnie polecany kobietom. Stymuluje, równoważy i leczy układ rozrodczy kobiet, w tym macicę, jajniki, jajowody, szyjkę macicy i pochwę. Łagodzi zespół napięcia przedmiesiączkowego, nieregularne cykle miesiączkowe, skurcze i może przyspieszyć cykl miesiączkowy, jeśli dojrzewanie opóźnia się zbyt długo.
Zapobiega wszelakim infekcjom i zakażeniom, wzmacniająco oddziałując na nasz układ odpornościowy.

Jest to minerał ochronny - chroni zarówno przed wypadkami, kradzieżą lub klęskami żywiołowymi, jak i złym okiem, klątwami, złorzeczeniem.

Oddziałuje na czakrę krzyżową.
 


Rozmiary drzewka: wysokość 10-13cm, szerokość 8-10cm
Waga całości (z podstawą): ok. 150-180g
Ilość kamieni: 80 szt
Rodzaj kamieni: karneol

Zdjęcie drzewka jest tylko przykładowe - każde jest inne. Wyrób HANDMADE!
Drzewko jest złożone i skompresowane na czas wysyłki - możesz je rozłożyć i uformować w dowolny kształt, zgodnie ze swoim upodobaniem.

Produkty powiązane