KRYSZTAŁOWE Drzewo Życia - MAŁE (naturalne kamienie i miedź) Powiększ do pełnego rozmiaru

KRYSZTAŁOWE Drzewo Życia - MAŁE (naturalne kamienie i miedź)

Drzewo Życia wykonane z miedzianego drutu i naturalnych, szlifowanych minerałów - drobinek KRYSZTAŁU GÓRSKIEGO. Osadzone na naturalnym marmurze.
Drzewko wykonane ręcznie przez rzemieślników w Indiach.

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 3

31,90 zł

Drzewo Życia wykonane z miedzianego drutu i naturalnych, szlifowanych minerałów - drobinek KRYSZTAŁU GÓRSKIEGO. Osadzone na naturalnym marmurze.
Drzewko wykonane ręcznie przez rzemieślników w Indiach.

Świetne na prezent, jako naturalna ozdoba domu, lub do uzdrawiania minerałami.

Kryształ górski to kamień-neutralizator. Zobojętnia szkodliwe promieniowanie, wspomaga leczenie wielu chorób, głównie przez swoje właściwości oczyszczające. Leczy m.in. napięcia nerwowe, anginę, choroby tarczycy, zawroty głowy. Pomaga w relaksacji, oczyszczeniu i wzmocnieniu organizmu. Dodaje energii, rozświetla ciemności pozwalając człowiekowi odnaleźć siebie samego. 
Wzmacnia moc innych minerałów i ziół. Przeznaczony jest szczególne do pracy z czakrą korony, ponieważ ma dar łączenia nas z naszą Wyższą Jaźnią dodając nam energii.

Kryształy górskie są transformatorami i wzmacniaczami energii - tworzą wspaniały pomost pomiędzy światem ducha a materii. Oznacza to, że wykorzystując ich możliwości możemy INTENCJĄ oddziaływać na rzeczywistość materialną. Należy w tym celu odpowiednio „nasycić” intencją kryształ, czyli „zaprogramować” go (jednym z proponowanych zastosowań jest użycie go w urządzeniach orgonitowych, po wcześniejszym zaprogramowaniu na oczyszczanie atmosfery, przestrzeni itp).
Kryształy należy regularnie oczyszczać i ładować energią - umyć zimną wodą i pozostawić w słonecznym miejscu do ponownego naładowania energią.


Rozmiary drzewka: wysokość 10-13cm, szerokość 8-10cm
Waga całości (z podstawą): ok. 150-180g
Ilość kamieni: 80 szt
Rodzaj kamieni: kryształ górski

Zdjęcie drzewka jest tylko przykładowe - każde jest inne. Wyrób HANDMADE!
Drzewko jest złożone i skompresowane na czas wysyłki - możesz je rozłożyć i uformować w dowolny kształt, zgodnie ze swoim upodobaniem.

Produkty powiązane