AMETYSTOWE Drzewo Życia - DUŻE (naturalne kamienie i miedź) Powiększ do pełnego rozmiaru

AMETYSTOWE Drzewo Życia - DUŻE (naturalne kamienie i miedź)

DUŻE Drzewo Życia wykonane z miedzianego drutu i naturalnych, szlifowanych minerałów - drobinek AMETYSTU. Osadzone na naturalnym marmurze.
Drzewko wykonane ręcznie przez rzemieślników w Indiach.

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 1

49,90 zł

DUŻE Drzewo Życia wykonane z miedzianego drutu i naturalnych, szlifowanych minerałów - drobinek AMETYSTU. Osadzone na naturalnym marmurze.
Drzewko wykonane ręcznie przez rzemieślników w Indiach.

Świetne na prezent, jako naturalna ozdoba domu, lub do uzdrawiania minerałami.

Ametyst wzmacnia rozsądek, intuicję, inteligencję, natchnienie, opanowanie, spokój wewnętrzny, duchową świadomość. Jest doskonałym minerałem do medytacji, zwiększa zdolności parapsychiczne. 
Przyciąga duchy opiekuńcze. Uważany jest za potężny kamień ochrony przed czarami i czarną magią. Tworzy ochronną tarczę Światła wokół ciałaco pozwala pozostać czystym i skupionym podczas otwierania się na przekazy i prowadzenie duchowe. 
Ametyst stymuluje trzecie oko, czakrę korony i zwiększa postrzeganie pozazmysłowe.

Chroni przed zdradą ze strony mężczyzny. Bywa stosowany do leczenia alkoholizmu, może być pomocny do zwalczania uzależnień. Ametyst pomaga kontrolować złe myśli, zwiększa inteligencję i czyni sprytnym w sprawach biznesowych. 

Na poziomie fizycznym - pomocny przy problemach z migreną, żylakami, wrzodami, opuchlizną, oparzeniami. Oczyszcza krew. Pomaga pozbyć bólu i napięcia. Pomaga także w chorobach, które wynikają z nerwicy, stresu. Leczy płuca i drogi oddechowe, zmiany skórne i dolegliwości jelitowe. 


Rozmiary drzewka: wysokość 14-16cm, szerokość 15-16cm
Waga całości (z podstawą): ok. 280-350g
Ilość kamieni: 160 szt
Rodzaj kamieni: ametyst

Zdjęcie drzewka jest tylko przykładowe - każde jest inne. Wyrób HANDMADE!
Drzewko jest złożone i skompresowane na czas wysyłki - możesz je rozłożyć i uformować w dowolny kształt, zgodnie ze swoim upodobaniem.

Produkty powiązane