Anioł z ametystu (średni i duży) Powiększ do pełnego rozmiaru

Anioł z ametystu (średni i duży)

Anioł ręcznie robiony w naturalnym ametyście.

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 1

44,00 zł

Anioł z naturalnego minerału - ametystu
Może być pięknym prezentem o właściwościach uzdrawiających, bądź służyć do medytacji, czy też łączności z duchowym wymiarem. 

Ametyst to doskonały kamień do medytacji i przewodnik na drodze rozwoju duchowego. Pomaga skupić myśli i otworzyć się na wyższe stany świadomości. Ma działanie harmonizujące i uspokajające. Zwiększa wiarę we własne siły. Budzi zadowolenie z życia. Chroni przed negatywnymi myślami i pomaga przezwyciężyć skutki traumatycznych przeżyć psychicznych.
Ułatwia sen oraz wchłania czynniki negatywne. Pomocny przy problemach z migreną, łagodzi bóle, uspokaja, harmonizuje.

Ametyst wzmacnia przyjaźń, intuicję, natchnienie, opanowanie, spokój wewnętrzny, duchową świadomość. Zwiększa zdolności parapsychiczne. Odpędza depresje, przyciąga duchy opiekuńcze. Ametyst jest związany z czakrą Korony i Trzeciego Oka, otwierając je i uaktywniając na odbiór energii kosmosu, a także duchowe przekazy, podpowiedzi.

Przyciąga duchy opiekuńczeUważany jest za potężny kamień ochrony przed czarami i czarną magią. Tworzy ochronną tarczę Światła wokół ciała, co pozwala pozostać czystym i skupionym podczas otwierania się na przekazy i prowadzenie duchowe. 
Chroni przed zdradą ze strony mężczyzny. Bywa stosowany do leczenia alkoholizmu, może być pomocny do zwalczania uzależnień. Ametyst pomaga kontrolować złe myśli, zwiększa inteligencję i czyni sprytnym w sprawach biznesowych. 

Na poziomie fizycznym - pomocny przy problemach z migreną, żylakami, wrzodami, opuchlizną, oparzeniami, pijaństwem. Oczyszcza krew.


Zdjęcie aniołów jest tylko przykładowe - każda figurka jest inna, posiada roóżne odcienie, kształt itp. Wyrób HANDMADE!

Anioły podzielone na kategorie wagowe (cena zależy od wagi).  

Nr. 1 Anioł ametyst, ŚREDNI (wys. 5,5cm, szerokość skrzydeł 3,8cm; waga: 46g) - 44,00 
Nr. 2 Anioł ametyst, DUŻY 
(wys. 8,1 cm, szerokość skrzydeł 5,4 cm; waga: 94g)   - 89,00 
Nr. 3 Anioł ametyst, DUŻY 
(wys. 8,2 cm, szerokość skrzydeł 5,5 cm; waga: 99g)   - 94,00 

Produkty powiązane