Płytka orgonitowa KWIAT ŻYCIA (energetyzator wody) Powiększ do pełnego rozmiaru

Płytka orgonitowa KWIAT ŻYCIA (energetyzator wody)

Płytka orgonitowa, energetyzująca, wzmocniona symbolem Kwiatu Życia (Święta Geometria).
Orgonity są produkowane ręcznie, prosimy nie oczekiwać maszynowej, precyzyjnej produkcji! Zdarza się, że orgonity posiadają wewnętrzne skazy, co w żaden sposób nie zmienia ich działania i mocy Orgonu. KAŻDY ORGONIT WYGLĄDA INACZEJ, JEST TO PRODUKT HAND MADE!

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 4

58,00 zł

Płytka orgonitowa, energetyzująca
Zadaniem Energetyzatora Wody jest naładowanie wody/płynów (bądź innych produktów spożywczych) pozytywnym Orgonem oraz zneutralizowanie negatywnego DOR (energetycznych i do pewnego stopnia, również chemicznych zanieczyszczeń).

Wystarczy postawić na płytce naczynie z płynem (kubek, butelka, dzbanek itp.) i po kilku godzinach woda zostanie naładowana. Dodatkowo - płytka orgonitowa neutralizuje negatywne promieniowanie elektromagnetyczne, mikrofalowe itp, w najbliższej okolicy.
Doskonała jako PODKŁADKA POD TELEFON KOMÓRKOWY! 

Płytka energetyzująca powoduje również, że woda i inne płyny poprawiają swoje właściwości (po około 3 godzinach ładowania, aczkolwiek należy samemu ustalić wystarczający czas), m.in.:
- zneutralizowana zostaje część niekorzystnych substancji chemicznych (zdecydowanie zmienia się smak czystej wody kranowej na mniej metaliczny i zanieczyszczony)
- woda staje się bardziej miękka, zmienia się jej jakość na poziomie cząsteczkowym.


W płytce został użyty Święty Popiół z Agnihotry
Popiół z Agnihotry
 stosuje się m.in. do produkcji lekarstw, uzdrawiania wody i posiłków (dodaje się szczyptę do potrawy lub płynu) itp. Jest on wytwarzany i zbierany bardzo starannie, z zachowaniem wysokich standardów czystości fizycznej i energetycznej. Palenie Agnihotry służy oczyszczaniu atmosfery i harmonizowaniu umysłu, otoczenia, a także uzdrawianiu ciała oraz ekosystemu.

Jedną z właściwości popiołu z Agnihotry jest ochrona przed pyłem radioaktywnych (wibracje popiołu powodują zmiany na subtelnym poziomie neutralizując w dużym stopniu szkodliwe promieniowanie) - zawiera on m.in. jodek potasu. Popiół działa również jako bariera biologiczna.

Zastosowanie: 
Płytkę można używać jako stały podkład pod dzbanek z wodą (która później jest używana do gotowania); można też ustawić koło komputera, jako podkładkę pod kubek z wodą lub napojami (przy okazji neutralizuje szkodliwe promieniowanie komputera). Jednym z wariantów stosowania jest energetyzowanie wody służącej do podlewania kwiatów lub nawet ustawienie doniczki na płytce. Płytkę można również na stałe umieścić w lodówce, aby żywność zachowywała dłużej świeżość. 

Płytka KWIAT ŻYCIA - ze względu na połączenie energii Orgonu ze Świętą Geometrią - może okazać się cennym urządzeniem do codziennego użytku. Jako główny element w tej wersji płytki, został użyty Kwiat Życia - jeden z najsilniejszych, uniwersalnych i całkowicie pozytywnych symboli Świętej Geometrii. Kilka lat naszych doświadczeń w dziedzinie orgonitów potwierdziło, że połączenie świętej Geometrii z energią Orgonu jest jednym z silniejszych narzędzi mogących poprawić jakość życia człowieka.

----------------------------------------------------------------------
Każdy z użytkowników może sam potwierdzić działanie płytki w prostym eksperymencie. Nalewamy wodę z kranu do dwóch takich samych kubków lub szklanek i ustawiamy naczynia następująco: jeden kubek na płytce energetyzującej, w ustronnym, neutralnym miejscu, drugi kubek co najmniej 10 - 15 metrów dalej, również w neutralnym miejscu (neutralne - oznacza jak najmniej zanieczyszczeń energetycznych i chemicznych). Po około 3, 4 godzinach - należy spróbować i porównać smak wody z jednego i drugiego kubka. Różnica jest wyraźnie wyczuwalna! 

_________________________________________________

Zdjęcie jest tylko ogólną prezentacją TYPU orgonitu - mogą się zdarzyć różnice w wyglądzie, odcieniu, układzie minerałów, detalach estetycznych, a nawet wielkości (zależy to od przebiegu szlifowania i polerowania).
Ważne - orgonity są produkowane ręcznie, z wielu drobnych elementów, więc prosimy nie oczekiwać maszynowej, precyzyjnej produkcji! Zdarza się, że orgonity posiadają delikatne wewnętrzne rysy, bąbelki powietrza/dziurki (powstają w trakcie wiązania), co w żaden sposób nie osłabia, ani nie zmienia ich działania i mocy Orgonu.
 

-----------------------
DANE TECHNICZNE

Skład: element ozdobny z symbolem Kwiatu Życia, kryształ górski, kwarc, Święty popiół Agnihotry, stal i inne minerały/składniki/metale o właściwościach podanych w opisie, skomponowane w określonych proporcjach i sprawdzone radiestezyjnie. WZÓR AUTORSKI firmy HARMONICA.
Wymiary i waga: 
średnica ok.9 cm, grub.1,5 cm; waga ok. 140g

Produkty powiązane