Piramida orgonitowa MAŁA (do domu i ogrodu) Powiększ do pełnego rozmiaru

Piramida orgonitowa MAŁA (do domu i ogrodu)

Piramidka orgonitowa MAŁA - służy do harmonizowania otoczenia - wykorzystuje do tego energię Orgonu połączoną z wibracją kształtu piramidy (wymiary wzorowane na Piramidzie Cheopsa).

Więcej szczegółów

Stan: bez ograniczeń (produkcja odbywa się partiami)

Stan: dostępnych 11

85,00 zł

Piramidka orgonitowa MAŁA służy do harmonizowania otoczenia - wykorzystuje do tego energię Orgonu połączoną z wibracją kształtu piramidy (wymiary wzorowane na Piramidzie Cheopsa). 
W centrum  piramidy znajduje się szpic kryształu górskiego, owinięty spiralnie miedzianym drutem, co potęguje oddziaływanie kryształu.
Ze względu na kształt oraz wykończenie - piramida jest doskonała jako ciekawy, estetyczny odpromiennik do domu, ogrodu, sadu itp oraz jako wzmocnienie upraw.

Zastosowane minerały mają właściwości sprzyjające rozwojowi i praktyce duchowej: ametyst umieszczony w środkowej części piramidy (minerał stymulujący górne czakry, otwierający na przekazy duchowe), kwarc różowy umieszczony w górnej części (aktywuje Wyższe apsekty czakry serca).
Na jednej ze ścian umieszczona jest prawoskrętna spirala miedziana.


Stosowanie Piramidy Orgonitowej
Jednym z zalecanych zastosowań piramidy orgonitowej jest jej wykorzystanie do ogrodu, sadu itp, jako wzmacniacz upraw, zasilający rośliny zarówno orgonem, jak i samą energią kształtu piramidy. Rośliny poddane działaniu piramidek rosną znacznie szybciej, są większe, zdrowsze i mocniejsze, a także nie są tak atakowane przez szkodniki.

Piramidki rozmieszcza się na wybranej części działki czy też poletka, na którym uprawia się cenniejsze rośliny lub warzywa. Mogą być pozostawione bezpośrednio na powierzchni działki, bądź wkopane całkiem do ziemi, a także mogą być częściowo ukryte pod powierzchnią gruntu i częściowo ponad nim.
Przyjmujemy odległości 5-6 metrów między poszczególnymi piramidkami. Wszystkie piramidki jak zawsze, muszą być ustawione dokładnie według wskazań kompasu - w 4 kierunkach świata, a rozmieszczenie ich na poletku powinno tworzyć obszar harmonijnego oddziaływania na uprawy.
Stwierdzono, że na działkach, na których były rozmieszczone piramidki, nie zaobserwowano szkód wyrządzanych przez krety, nornice czy ślimaki.

Poza tym - piramida jest również wspaniałym odpromiennikem domowym, szczególnie, że kryształ owinięty drutem, który jest umieszczony w centrum piramidy - wzmacnia jej działanie. 
Reguluje przepływ energii kosmicznej, blokuje byty tzw. wysokiego Astralu, wpływa korzystnie na rozwój roślin i reguluje metabolizm człowieka.

----------------------------------------------------------------------

Działanie kształtu - Piramida
Energia piramidy jest energią posiadającą zdolność transformacji, oddziałuje na wielu różnych poziomach, często wywołując niespodziewane skutki, dlatego należy bardzo dokładnie przestrzegać zasad posługiwania się piramidą, aby móc korzystać z jej dobroczynnego wpływu.
Piramida sama w sobie nie wytwarza energii, ale rezonuje a nią poprzez swój kształt wtedy, gdy jest zestrojona z biegunem magnetycznym Ziemi. Działania tej energii nie można porównać z jakąkolwiek inną energią fizyczną. Istnieje hipoteza, że Piramida ma zdolność pochłaniania zjonizowanego wodoru z Kosmosu i łączenia go z podczerwienią słoneczną tworząc w ten sposób bioenergię. Dlatego jej oddziaływanie jest tak korzystne dla organizmów żywych. Sama forma Piramidy zapewnia też skupianie energii.
Piramida powinna być ukierunkowania wzdłuż osi północ-południe: jedną ze ścian piramidy kierujemy na północ, dokładnie według wskazań kompasu. Tak ustawiona replika piramidy pochłania energię kosmiczną i kumuluje ją w swoim wnętrzu. 

Rozkład promieniowania energii w piramidzie ustawionej w ten sposób:
- najsilniejsze promieniowanie, zwane zielenią ujemną (V-­) występuje na południowej ścianie piramidy. Jest to częstotliwość, która sama w sobie nie jest szkodliwa, stanowi raczej nośnik dla innych energii, jednak jej stałe oddziaływanie w dłuższym okresie czasu może nie być korzystne np. ze względu na właściwości odwadniające. Dlatego zaleca się nie stawiać łóżek, roślin i legowisk dla zwierząt na przedłużeniu linii wychodzącej po przekątnej południowo-zachodniego rogu piramidy oraz ze ściany południowej. Promieniowanie strefy ujemnej ma właściwości bakteriobójcze i mumifikujące. 
- w kierunku północnym promieniuje zieleń dodatnia (V+) - bardzo korzystna (również kolor żółty i niebieski)
- w kierunku zachodnim kolor czerwony (również podczerwień i pomarańczowy)
- w kierunku wschodnim kolor fioletowy (oraz indygo i ultrafiolet)
wierzchołek piramidy kolor zielony

Kolory radiestezyjne posiadają umowne nazwy, ponieważ nie mają nic wspólnego z kolorami występującymi w przyrodzie. Kolory, inaczej mówiąc, są to długości fal radiestezyjnych. 


Bardzo interesujący jest bezpośredni wpływ strefy plusowej (ściana północna) piramidy na człowieka i jego stan zdrowia. Można ją zastosować do ogólnego wzmocnienia organizmu, zwiększenia sił witalnych i stymulacji pracy narządów, a także do pomocy w konkretnych schorzeniach jak: reumatyzm, ischias, bóle kręgosłupa, mięśni, bóle głowy, nerwice, niektóre choroby serca.
Piramidę stosujemy również podczas snu, relaksacji, medytacji.

Aby całkowicie zneutralizować działanie promieniowania tzw zieleni ujemnej V-- (ściana południowa i krawędź południowo-zachodnia), należy trzy piramidy ustawić tak, aby tworzyły trójkąt równoramienny. Dwie piramidy tego trójkąta ustawiamy ścianą na północ, a jedną piramidę krawędzią na północ.


_________________________________________________
Zdjęcie jest tylko ogólną prezentacją TYPU orgonitu - mogą się zdarzyć różnice w wyglądzie, odcieniu, układzie minerałów, detalach estetycznych, a nawet wielkości (zależy to od przebiegu szlifowania i polerowania).
Ważne - orgonity są produkowane ręcznie, z wielu drobnych elementów, więc prosimy nie oczekiwać maszynowej, precyzyjnej produkcji! Zdarza się, że orgonity posiadają delikatne wewnętrzne rysy, bąbelki powietrza (powstają w tracie wiązania), co w żaden sposób nie osłabia, ani nie zmienia ich działania i mocy Orgonu.


DANE TECHNICZNE
Zasięg: kształt piramidy najsilniej działa w promieniu do 10 metrów, działanie orgonu - ok. 5-30 metrów
Skład: miedź, ametyst, kwarc różowy, kryształ górski drobny, w centrum - duży kryształ górski owinięty w miedziany drut, spirala miedziana, komponent spajający.
Wymiary: podstawa ok. 5-6cm; krawędź boczna ok. 5-6 cm.
Waga: ok. 80-100g

Ważne! Produkcja piramid jest najtrudniejsza (ze względu na aspekty techniczne formy), więc wymiary i kształt poszczególnych piramid mogą się nieco różnić. Prosimy pamiętać, że jest to wyrób HAND MADE!

Produkty powiązane