DUŻA Płytka Orgonitowa "ANIOŁ" (energetyzator wody) Powiększ do pełnego rozmiaru

DUŻA Płytka Orgonitowa "ANIOŁ" (energetyzator wody)

DUŻA Płytka orgonitowa ANIOŁ w miedzianej podsypce.
Płytka może być stosowana m.in. jako ozdobny harmonizer domowy, bądź służyć do wzmacniania praktyki duchowej.
Składa się z dużych bryłek minerałów przyporządkowanych poszczególnym czakrom, symboli czakr, symboli anielskich oraz miedzianej warstwy metalicznej. 
W części centralnej umieszczony został szpic kryształowy owinięty miedzianą spiralą.

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 2

110,00 zł

DUŻA Płytka orgonitowa ANIOŁ w miedzianej podsypce.

Płytka może być stosowana m.in. jako ozdobny harmonizer domowy, bądź służyć do wzmacniania praktyki duchowej.
Całe jej wypełnienie składa się z dużych bryłek minerałów przyporządkowanych poszczególnym czakrom, symboli czakr, symboli anielskich oraz miedzianej warstwy metalicznej. 
Dodatkowo w części centralnej umieszczony został szpic kryształowy owinięty miedzianą spiralą (wzmocnienie działania).

Minerały na czakry:
Ametyst (czakra Korony)
Lapis Lazuli (czakra Trzeciego Oka)

Turkus czakra Gardła)
Kwarc różowy (czakra Serca)
Kalcyt żółty (czakra Splotu Słonecznego)
Karneol (czakra Krzyzowa)
Jaspis czerwony (czakra Podstawy)


Płytka używana jako Energetyzator Wody służy ŁAGODNEMU ładowaniu wody/płynów (bądź innych produktów spożywczych) pozytywnym Orgonem oraz neutralizowaniu negatywnego DOR (energetycznych i do pewnego stopnia, również chemicznych zanieczyszczeń).
Wystarczy postawić na płytce naczynie z płynem (kubek, butelka, dzbanek itp.) i po kilku godzinach woda zostanie naładowana. Dodatkowo - płytka orgonitowa neutralizuje negatywne promieniowanie elektromagnetyczne, mikrofalowe itp, z najbliższej okolicy.

Zastosowanie płytki orgonitowej: 

ENERGETYZATOR WODY i ŻYWNOŚCI
Płytkę można używać jako stały podkład pod dzbanek z wodą (która później jest używana do gotowania); można też ustawić koło komputera, jako podkładkę pod kubek z wodą lub napojami (przy okazji neutralizuje szkodliwe promieniowanie komputera).
Jednym z wariantów stosowania jest energetyzowanie wody służącej do podlewania kwiatów lub nawet ustawienie doniczki na płytce. Płytkę można również na stałe umieścić w lodówce, aby żywność zachowywała dłużej świeżość. 

PODKŁADKA POD TELEFON
Cennym jest odkładanie telefonu na płytkę orgonitową, aby choć do pewnego stopnia neutralizować emitowane przez telefon szkodliwe promieniowanie (najlepiej kłaść telefon na płytce za każdym razem).

HARMONIZACJA PRZESTRZENI
Płytka może stanowić bardzo dekoracyjny domowy harmonizer, emitujący pozytywną energię Orgonu w najbliższym otoczeniu. Warto ułożyć ją w miejscu najbardziej zanieczyszczonym energetycznie (np koło komputera, TV, WiFi, czujników elektronicznych itp).

AKTYWACJA CZAKR / MEDYTACJA
Dla osób zainteresowanych medytacją, płytka może stać się wspomagającym narzędziem, emanując energią minerałów powiązanych z czakrami oraz kierunkując ku energiom anielskim.
Można stosować ją w miejscach medytacji, praktyki duchowej, na ołtarzach domowych itp.

_________________________________________________

Zdjęcie jest tylko ogólną prezentacją TYPU orgonitu - mogą się zdarzyć różnice w wyglądzie, odcieniu, układzie minerałów, detalach estetycznych, a nawet wielkości (zależy to od przebiegu szlifowania i polerowania).
Ważne - orgonity są produkowane ręcznie, z wielu drobnych elementów, więc prosimy nie oczekiwać maszynowej, precyzyjnej produkcji! Zdarza się, że orgonity posiadają delikatne wewnętrzne rysy, bąbelki powietrza/dziurki (powstają w trakcie wiązania), co w żaden sposób nie osłabia, ani nie zmienia ich działania i mocy Orgonu.
 

-----------------------

DANE TECHNICZNE

Skład: elementy ozdobne z symbolami czakr i anioła, ametyst, lapis lazuli, turkus, kwarc różowy, kalcyt żółty, karneol, jaspis czerowny, kwarc, miedź.

Wymiary i waga: 
średnica ok.11 cm 
grubość ok. 1,8 cm
waga ok. 230-250g

Produkty powiązane