"AMETYSTOWA MEDYTACJA" Orgonit / Harmonizer Powiększ do pełnego rozmiaru

"AMETYSTOWA MEDYTACJA" Orgonit / Harmonizer

AMETYSTOWA MEDYTACJA - urządzenie orgonitowe ukierunkowane na medytację, kontemplacje, rozwój, wsparcie praktyki duchowej i harmonizację otoczenia.  
Kształt orgonitu został dobrany tak, aby mieścił się wewnątrz dłoni (półkulą do wnętrza dłoni). Dzięki temu można go stosować podczas medytacji, bądź jako urządzenie do relaksacji. 
Orgonit wypełniony dużą ilością naturalnego AMETYSTU.

Więcej szczegółów

Stan: bez ograniczeń (produkcja odbywa się partiami)

Stan: dostępnych 1

65,00 zł

AMETYSTOWA MEDYTACJA - urządzenie orgonitowe ukierunkowane na medytację, kontemplacje, rozwój, wsparcie praktyki duchowej i harmonizację otoczenia.

Kształt orgonitu został dobrany tak, aby mieścił się wewnątrz dłoni (półkulą do wnętrza dłoni). Dzięki temu można go stosować podczas medytacji, bądź jako urządzenie do relaksacji. 

Orgonit wypełniony dużą ilością naturalnego AMETYSTU.

Ametyst wzmacnia rozsądek, intuicję, inteligencję, natchnienie, opanowanie, spokój wewnętrzny, duchową świadomość. Jest doskonałym minerałem do medytacji, zwiększa zdolności parapsychiczne. 
Przyciąga duchy opiekuńcze. Uważany jest za potężny kamień ochrony przed czarami i czarną magią. Tworzy ochronną tarczę Światła wokół ciałaco pozwala pozostać czystym i skupionym podczas otwierania się na przekazy i prowadzenie duchowe. Ametyst stymuluje trzecie oko, czakrę korony i zwiększa postrzeganie pozazmysłowe.

Chroni przed zdradą ze strony mężczyzny. Bywa stosowany do leczenia alkoholizmu, może być pomocny do zwalczania uzależnień.
Ametyst pomaga kontrolować złe myśli, zwiększa inteligencję i czyni sprytnym w sprawach biznesowych. 

Na poziomie fizycznym - pomocny przy problemach z migreną, żylakami, wrzodami, opuchlizną, oparzeniami. Oczyszcza krew. Pomaga pozbyć bólu i napięcia. Pomaga także w chorobach, które wynikają z nerwicy, stresu. Leczy płuca i drogi oddechowe, zmiany skórne i dolegliwości jelitowe. 

Właściwości i cechy charakterystyczne:
- posiada zdolność do neutralizowania szkodliwego promieniowania (poprzez emanację witalnej energii Orgonu)
- wytwarza stan poczucia pełnego spokoju z równoczesnym odczuciem pełni energii
- zapewnia dobry i spokojny sen
- w przypadku osób, które na co dzień żyją w przestrzeni o niskim poziomie energii witalnej - może powodować chwilowe pobudzenie, aktywizację organizmu
- harmonizuje energię otoczenia
- wzmacnia pole energetyczne i aurę, chroni pole energetyczne użytkownika
- sprzyja medytacji, kontemplacji, relaksacji
- wspiera rozwój duchowy


Dodatkowo - w centralnej części znajduje się środkowa część Kwiatu Życia.

_________________________________________________

Zdjęcie jest tylko ogólną prezentacją TYPU orgonitu - mogą się zdarzyć różnice w wyglądzie, odcieniu, układzie minerałów, detalach estetycznych, a nawet wielkości (zależy to od przebiegu szlifowania i polerowania).
Ważne - orgonity są produkowane ręcznie, z wielu drobnych elementów, więc prosimy nie oczekiwać maszynowej, precyzyjnej produkcji! Zdarza się, że orgonity posiadają delikatne wewnętrzne rysy, bąbelki powietrza (powstają w tracie wiązania), co w żaden sposób nie osłabia, ani nie zmienia ich działania i mocy Orgonu.

-----------------------------

DANE TECHNICZNE

Skład: ametyst, stal, mosiądz, metalowa ozdoba
Wymiary: wys.2,5 cm, podstawa ok. 6,7 cm
Waga: ok. 145g

Produkty powiązane