"LAZURYTOWA MEDYTACJA" Orgonit / Harmonizer (z Lapis Lazuli) Powiększ do pełnego rozmiaru

"LAZURYTOWA MEDYTACJA" Orgonit / Harmonizer (z Lapis Lazuli)

LAZURYTOWA MEDYTACJA - urządzenie orgonitowe ukierunkowane na medytację, kontemplacje, rozwój, wsparcie praktyki duchowej i harmonizację otoczenia.  
Kształt orgonitu został dobrany tak, aby mieścił się wewnątrz dłoni (półkulą do wnętrza dłoni). Dzięki temu można go stosować podczas medytacji, bądź jako urządzenie do relaksacji. 
Orgonit wypełniony dużą ilością naturalnego LAPIS LAZULI (Lazurytu).

Więcej szczegółów

Stan: bez ograniczeń (produkcja odbywa się partiami)

Stan: dostępnych 3

65,00 zł

LAZURYTOWA MEDYTACJA - urządzenie orgonitowe ukierunkowane na medytację, kontemplacje, rozwój, wsparcie praktyki duchowej i harmonizację otoczenia.

Kształt orgonitu został dobrany tak, aby mieścił się wewnątrz dłoni (półkulą do wnętrza dłoni). Dzięki temu można go stosować podczas medytacji, bądź jako urządzenie do relaksacji. 

Orgonit wypełniony dużą ilością naturalnego LAPIS LAZULI (Lazurytu).

Lapis lazuli (lazuryt) to kamień na poprawę samopoczucia, generuje witalność i twórczą ekspresję umysłu. Podkreśla naturalne talenty. Korzystnie wpływa na związki międzyludzkie. Kieruje umysł do wnętrza, wzmacnia go i pozwala rozpoznać ludzką naturę. Wzmacnia siłę woli, inspiruje, znacznie poprawia koncentrację i jasność myślenia. Przynosi szczęście, dobry humor i radość.
Oddziałuje na czakrę gardła i trzeciego oka, ułatwiając wypowiadanie myśli, dzięki tej właściwości jest nazywany kamieniem przyjaźni. 

Pomaga w stanach depresji, jest bardzo korzystny dla układu nerwowego. Odpręża, wspomaga układ odpornościowy. Doskonały na gardło, tarczycę, grasicę, kości. Pomaga przy bezsenności, zawrotach głowy, bólach kręgosłupa. Odtruwa ciało, obniża ciśnienie, leczy brodawki, narośla.
Kamień silnych włosów - spowalnia proces łysienia. Neutralizuje stres, niespokojny sen, złe krążenie, koszmary senne, obrzęki, epilepsje. Niezastąpiony przy nerwobólach i wszelkiej maści zapaleniach. 

Właściwości i cechy charakterystyczne:
- posiada zdolność do neutralizowania szkodliwego promieniowania (poprzez emanację witalnej energii Orgonu)
- wytwarza stan poczucia pełnego spokoju z równoczesnym odczuciem pełni energii
- zapewnia dobry i spokojny sen
- w przypadku osób, które na co dzień żyją w przestrzeni o niskim poziomie energii witalnej - może powodować chwilowe pobudzenie, aktywizację organizmu
- harmonizuje energię otoczenia
- wzmacnia pole energetyczne i aurę, chroni pole energetyczne użytkownika
- sprzyja medytacji, kontemplacji, relaksacji
- wspiera rozwój duchowy


_________________________________________________

Zdjęcie jest tylko ogólną prezentacją TYPU orgonitu - mogą się zdarzyć różnice w wyglądzie, odcieniu, układzie minerałów, detalach estetycznych, a nawet wielkości (zależy to od przebiegu szlifowania i polerowania).
Ważne - orgonity są produkowane ręcznie, z wielu drobnych elementów, więc prosimy nie oczekiwać maszynowej, precyzyjnej produkcji! Zdarza się, że orgonity posiadają delikatne wewnętrzne rysy, bąbelki powietrza (powstają w tracie wiązania), co w żaden sposób nie osłabia, ani nie zmienia ich działania i mocy Orgonu.

-----------------------------

DANE TECHNICZNE

Skład: lapis lazuli, miedż, metalowa ozdoba
Wymiary: wys.2,5 cm, podstawa ok. 6,8 cm
Waga: ok. 145g

Ze względu na skomplikowanie produkcji - czasami ozdoba wewnętrzna może być lekko przesunięta (nie mamy na to wpływu) - co nie wpływa zupełnie na działanie urządzenia.

Produkty powiązane