DUŻA Płytka Orgonitowa "CZAKRY" (energetyzator wody) Powiększ do pełnego rozmiaru

DUŻA Płytka Orgonitowa "CZAKRY" (energetyzator wody)

DUŻA Płytka orgonitowa, energetyzująca wodę, harmonizująca przestrzeń, aktywująca czakry
Płytka może być stosowana m.in. jako ozdobny harmonizer domowy, bądź służyć do wzmacniania praktyki duchowej służącej aktywacji i odblokowaniu czakr.
Używana jako Energetyzator Wody służy ładowaniu wody/płynów/jedzenia pozytywnym Orgonem oraz neutralizowaniu energii negatywnych.

Więcej szczegółów

DUŻA Płytka orgonitowa, energetyzująca wodę, harmonizująca przestrzeń, aktywująca czakry

Płytka może być stosowana m.in. jako ozdobny harmonizer domowy, bądź służyć do wzmacniania praktyki duchowej służącej aktywacji i odblokowaniu czakr.
Całe jej wypełnienie składa się z minerałów przyporządkowanych posczególnym czakrom; zawiera również symbole czakr.

Minerały na czakry:
Ametyst (czakra Korony)
Sodalit (czakra Trzeciego Oka)

Lapis lazuli (czakra Gardła)
Awenturyn (czakra Serca)
Kalcyt żółty (czakra Splotu Słonecznego)
Karneol (czakra Krzyzowa)
Jaspis czerwony (czakra Podstawy)

Środkowy symbol Buddy podsypany jest kwarcem z turmalinem (łączącym ochronne działanie turmalinu i jego połączenie z czakrą Podstawy, ze świetlistą jakością jasnego kwarcu, połączonego z czakrą Korony).Płytka używana jako Energetyzator Wody służy ładowaniu wody/płynów (bądź innych produktów spożywczych) pozytywnym Orgonem oraz neutralizowaniu negatywnego DOR (energetycznych i do pewnego stopnia, również chemicznych zanieczyszczeń).
Wystarczy postawić na płytce naczynie z płynem (kubek, butelka, dzbanek itp.) i po kilku godzinach woda zostanie naładowana. Dodatkowo - płytka orgonitowa neutralizuje negatywne promieniowanie elektromagnetyczne, mikrofalowe itp, z najbliższej okolicy.

Płytka energetyzująca powoduje również, że woda i inne płyny poprawiają swoje właściwości (po około 3 godzinach ładowania, aczkolwiek należy samemu ustalić wystarczający czas), m.in.:
- zneutralizowana zostaje część niekorzystnych substancji chemicznych (zmienia się smak wody kranowej na mniej metaliczny i zanieczyszczony)
- woda staje się bardziej miękka, zmienia się jej jakość na poziomie cząsteczkowym.

Zastosowanie płytki orgonitowej: 

ENERGETYZATOR WODY i ŻYWNOŚCI
Płytkę można używać jako stały podkład pod dzbanek z wodą (która później jest używana do gotowania); można też ustawić koło komputera, jako podkładkę pod kubek z wodą lub napojami (przy okazji neutralizuje szkodliwe promieniowanie komputera).
Jednym z wariantów stosowania jest energetyzowanie wody służącej do podlewania kwiatów lub nawet ustawienie doniczki na płytce. Płytkę można również na stałe umieścić w lodówce, aby żywność zachowywała dłużej świeżość. 

PODKŁADKA POD TELEFON
Cennym jest odkładanie telefonu na płytkę orgonitową, aby choć do pewnego stopnia neutralizować emitowane przez telefon szkodliwe promieniowanie (najlepiej kłaść telefon na płytce za każdym razem).

HARMONIZACJA PRZESTRZENI
Płytka może stanowić bardzo dekoracyjny domowy harmonizer, emitujący pozytywną energię Orgonu w najbliższym otoczeniu. Warto ułożyć ją w miejscu najbardziej zanieczyszczonym energetycznie (np koło komputera, TV, WiFi, czujników elektronicznych itp).

AKTYWACJA CZAKR
Dla osób zainteresowanych aktywowaniem energii Kundalini, płytka może stać się wspomagającym narzędziem, emanując energią minerałów powiązanych z czakrami.
Można stosować ją w miejscach medytacji, praktyki duchowej, na ołtarzach domowych itp.

_________________________________________________

Zdjęcie jest tylko ogólną prezentacją TYPU orgonitu - mogą się zdarzyć różnice w wyglądzie, odcieniu, układzie minerałów, detalach estetycznych, a nawet wielkości (zależy to od przebiegu szlifowania i polerowania).
Ważne - orgonity są produkowane ręcznie, z wielu drobnych elementów, więc prosimy nie oczekiwać maszynowej, precyzyjnej produkcji! Zdarza się, że orgonity posiadają delikatne wewnętrzne rysy, bąbelki powietrza/dziurki (powstają w trakcie wiązania), co w żaden sposób nie osłabia, ani nie zmienia ich działania i mocy Orgonu.
 

-----------------------

DANE TECHNICZNE

Skład: elementy ozdobne z symbolami czakr i buddy, ametyst, sodalit, lapis lazuli, awenturyn, kalcyt żółty, karneol, jaspis czerowny, kwarc z turmalinem, miedź, mosiądz.

Wymiary i waga: 
średnica ok.10,5 cm 
grub.1-1,5 cm
waga ok. 170-220g

Produkty powiązane