Kwarc dymny, bryłki - podsypka (na wagę) Powiększ do pełnego rozmiaru

Kwarc dymny, bryłki - podsypka (na wagę)

Rozdrobniony kwarc dymny - różnej wielkości grudki/bryłki pokruszonego kryształu, które doskonale nadają się jako tzw podsypka (wypełnienie, jedna z warstw) do urządzeń orgonitowych.

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 5

38,00 zł

Rozdrobniony kwarc dymny - różnej wielkości grudki/bryłki pokruszonego kryształu, które doskonale nadają się jako tzw podsypka (wypełnienie, jedna z warstw) do urządzeń orgonitowych.
Przykłady zastosowania: jako jedna z warstw w chembusterze, zmieszana z żywicą i metalem.
Inne zastosowanie - jako jeden z elementów wypełnienia orgonitów.

Kwarc dymny uaktywnia pierwotne siły ciała, pomaga zaakceptować siebie takim, jakim się jest. Przegania czarne myśli, daje pewność siebie, jasność umysłu, otwiera na otoczenie. Daje siłę słabym i chwiejnym ludziom. Obdarza spokojem ducha, ukojeniem, pozytywnymi myślami.
Jest to kamień doskonały do medytacji.
Na poziomie fizycznym - działa zbawiennie na brzuch, nerki i organy płciowe. Wspomaga pracę nadnerczy oraz płodność zarówno kobiet jak i mężczyzn. Energia kwarcu dymnego przynosi też ulgę w schorzeniach serca, zaburzeniach neurologicznych, depresjach, melancholii, infekcjach i nowotworach.
Stosowany w urządzeniach orgonitowych - chroni przed negatywnym promieniowaniem,
sprawdza się dobrze w ogronitach na uspokojenie, wewnętrzną równowagę lub medytacyjnych.

Bryłki kwarcu dymnego nie są szlifowane, posiadają różnorodną strukturę naturalnego minerału (mogą zawierać  naturalne rysy, szczeliny i ostre krawędzie).
Rozmiary przybliżone: od kilku milimetrów do około 7-8 cm.

Podsypka sprzedawana na wagę! 

Produkty powiązane