Jadeit (szlifowane bryłki, na wagę) Powiększ do pełnego rozmiaru

Jadeit (szlifowane bryłki, na wagę)

Średniej wielkości szlifowane kawałki naturalnego minerału - jadeitu, doskonale nadają się jako jeden z elementów wypełnienia orgonitów. 

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 3

16,00 zł

Średniej wielkości szlifowane kawałki naturalnego minerału - jaspisu żółtego, doskonale nadają się jako jeden z elementów wypełnienia orgonitów.
Ze względu na zaokrąglone kształty i szlifowaną powierzchnię, bryłki mogą być przy okazji ozdobnym elementem wykończeniowym.


Jadeit jest amuletem przeciw czarom i złym duchom. Równoważy i leczy cały organizm, harmonizuje go, odpręża nerwy. Otwiera umysł na piękno wszechświata i sprzyja rozwojowi duchowemu. Dzięki swojemu wpływowi na serce pogłębia związane z nim uczucia. Zapewnia dobrobyt, pozwalając utrzymać pieniądze przy sobie, ale także długie i szczęśliwe życie.
Leczy z bólu i chorób nerek i wątroby, usuwa toksyny z nerek, łagodzi schorzenia pęcherza. Wzmacnia pracę śledziony, wzmaga odporność, poprawia pracę układu trawiennego. Reguluje ciśnienie, usuwa depresję, leczy z przeziębień. Oddziałuje na czakrę serca.
Stosowany w urządzeniach orgonitowych - chroni przed negatywną energią mentalną, harmonizuje. Sprawdza się dobrze w ogronitach ochronnych oraz wspierających miłość.  


Bryłki sprzedawane na wagę!

Produkty powiązane