Dumortieryt (szlifowane bryłki, na wagę) Powiększ do pełnego rozmiaru

Dumortieryt (szlifowane bryłki, na wagę)

Małej wielkości szlifowane kawałki naturalnego minerału - dumortierytu, doskonale nadają się jako jeden z elementów wypełnienia orgonitów. 

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 1

11,00 zł

Małej wielkości szlifowane kawałki naturalnego minerału - dumortierytu, doskonale nadają się jako jeden z elementów wypełnienia orgonitów. 
Ze względu na zaokrąglone kształty i szlifowaną powierzchnię, bryłki mogą być przy okazji ozdobnym elementem wykończeniowym.

 

Dumortieryt to rzadki krzemian - otwiera na komunikację z aniołami i przewodnikami duchowymi, sprzyja jasnowidzeniu - najlepiej pracować z nim podczas snu lub medytacji. Pomaga usunąć dawne przyczyny obecnych dolegliwości i niepowodzeń, uwolnić się od niepotrzebnych więzów karmicznych. Doskonały na nadwrażliwość, tremę przed występami publicznymi, napady paniki i depresyjne myśli (uspokaja, relaksuje). 
Dumortieryt pomaga odnaleźć się w związkach miłosnych przechodzących kryzys, a także przyciągnąć swoją drugą połówkę. Rozwija cierpliwość, zrozumienie, odporność na kryzysowe sytuacje, pomaga trzeźwo spojrzeć na otaczający nas świat i ludzi.
Minerał ten pomaga zyskać pozytywne nastawienie, odwagę i być bardziej skutecznym w biznesie, polepsza też umiejętności organizacyjne - dlatego jest to doskonały kamień dla osób rozpoczy  nających, lub prowadzących działalność gospodarczą.

 

Pomaga w bólach głowy, padaczce, goi podrażnienia skóry, skurcze, kolki, biegunki i chorobę lokomocyjną oraz nudności.

Stosowany w urządzeniach orgonitowych - sprzyja duchowości, wspiera rozwój, przywołuje opiekunów duchowych. Uspokaja, odpręża. Sprawdza się dobrze w ogronitach wspierających przyjazną atmosferę i ochronę poprzez prowadzenie duchowe.

Rozmiary przybliżone: ok. 1,2-1,8x1 cm.
Bryłki sprzedawane na wagę!

Produkty powiązane