Hematyt (szlifowane bryłki, na wagę) Powiększ do pełnego rozmiaru

Hematyt (szlifowane bryłki, na wagę)

Małej wielkości szlifowane kawałki naturalnego minerału - hematytu, doskonale nadają się jako jeden z elementów wypełnienia orgonitów. 

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 14

10,50 zł

Małej wielkości szlifowane kawałki naturalnego minerału - hematytu, doskonale nadają się jako jeden z elementów wypełnienia orgonitów. 
Ze względu na zaokrąglone kształty i szlifowaną powierzchnię, bryłki mogą być przy okazji ozdobnym elementem wykończeniowym.

Hematyt sprowadza siłę, odwagę, zwiększa magnetyzm osobisty. Przyciąga miłość. Poprawia pamięć. Hematyt łączy nas z ziemią i z „tu i teraz". Dodaje odwagi w radzeniu sobie z problemami dnia codziennego. Ponosi poczucie wartości własnej.
W starożytności uznawany za Kamień Wojowników. Reprezentuje trwałość, siłę, trzymanie się zasad, poświęcenie, ale też atrakcyjność i osiąganie zamierzonych celów. Wpływa korzystnie na potencję.
Jest to wspaniały kamień ugruntowujący.

W trakcie choroby i zaraz potem - ułatwia proces powrotu do zdrowia, wzmacnia ciało. Przeciwdziała upływom krwi, goi rany i zaognione wrzody (należy go położyć na chore miejsce). Doskonały dla śledziony, kręgosłupa oraz krwi. Pomaga przy anemii, jest również przeciwkrwotoczny (doskonały dla kobiet, szczególnie w czasie obfitej miesiączki). Skuteczny przy złamaniach, bólach kręgosłupa, chorobie lokomocyjnej, bezsenności, skurczach. Przyspiesza gojenie ran, pomaga w leczeniu żylaków.

Stosowany w urządzeniach orgonitowych - ugruntowuje, dodaje mocy, wspiera uzdrawianie. Sprawdza się dobrze w ogronitach uzdrawiających i potęgujących moc osobistą.

Bryłki sprzedawane na wagę!

Produkty powiązane