Turmalin czarny (szlifowane bryłki, na wagę) Powiększ do pełnego rozmiaru

Turmalin czarny (szlifowane bryłki, na wagę)

Małej wielkości szlifowane kawałki naturalnego minerału - czarnego turmalinu, doskonale nadają się jako jeden z elementów wypełnienia orgonitów. 

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 3

6,50 zł

Małej wielkości szlifowane kawałki naturalnego minerału - czarnego turmalinu, doskonale nadają się jako jeden z elementów wypełnienia orgonitów. 
Ze względu na zaokrąglone kształty i szlifowaną powierzchnię, bryłki mogą być przy okazji ozdobnym elementem wykończeniowym.
 

Turmalin czarny - to potężny kamień chroniący przed negatywną energią. Chroni także przed promieniowaniem i zanieczyszczeniami środowiska. Jest bardzo przydatny do oczyszczania i neutralizacji własnych negatywnych myśli i konfliktów wewnętrznych, zamieniając je w pozytywną energię.
Doskonale "uziemia", zwiększa poczucie bezpieczeństwa, powoduje, że sprawy materialne układają się pomyślniej. Usuwa z organizmu negatywne emocje i energie, oczyszcza całe ciało i aurę. 

Turmalin czarny jest kamieniem szamańskim, zapewniając ochronę w czasie pracy rytualnej. Aby najskuteczniej wykorzystać go w czasie ochrony rytuałów i oczyszczania przestrzeni, należy utworzyć pierścień z ośmiu naturalnych kawałków turmalinu, ułożonych w okręgu otaczającym miejsce rytuału, modlitwy, ceremonii, medytacji itp.

Na poziomie fizycznym: minerał ten wpływa na poprawę pracy nadnerczy, przeciwdziała artretyzmowi, zaburzeniom pamięci, zawrotom głowy, chorobie lokomocyjnej, wszelkim niepokojom, dysleksji. Stosować go można w depresji, jąkaniu się, niezrównoważeniu emocjonalnym, nerwowości. Pomaga wzmocnić system odpornościowy i jest pomocny w alergiach.

Stosowany w urządzeniach orgonitowych - pomaga bardzo skutecznie transformować negatywną energię i zanieczyszczenia energetyczne. Doskonały do orgonitów ochronnych, ugruntowujących, uzdrawiajacych, wzmacniających.

Rozmiary przybliżone: ok. 1,3-2x1-1,5 cm.
Bryłki sprzedawane na wagę!

Produkty powiązane