Selenit, bardzo drobny - podsypka (na wagę) Powiększ do pełnego rozmiaru

Selenit, bardzo drobny - podsypka (na wagę)

Bardzo rozdrobniony selenit biały (transparentny) - płytki i pył pokruszonego minerału, który doskonale nadaje się jako wypełnienie urządzeń orgonitowych.

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 2

12,00 zł

Bardzo rozdrobniony selenit biały (transparentny) - płytki i pył pokruszonego minerału, który doskonale nadaje się jako wypełnienie urządzeń orgonitowych.
Przykłady zastosowania: jako jeden z elementów wypełnienia orgonitów, mieszany z żywicą i metalem. Nie trzeba rozdrabniać (gotowy pył z minerału).

Selenit to postać kryształów gipsu. Nazwa Selenit pochodzi od greckiej bogini księżyca Selene, z powodu jego miękkiego białego światła i wielu metafizycznych i leczniczych właściwości.
Jest to kamień jasności umysłu (wspiera podejmowanie decyzji), kamień intuicji i psychicznej świadomości. Silnie oddziałuje na czakrę trzeciego oka, rozwijając jasnowidzenie. Wspaniale wspiera medytację i rozwój duchowy.
Selenit służy również do kontaktowania i komunikowania się z aniołami oraz pracy z innymi przewodnikami duchowymi. Jest doskonałą tarczą ochrony anielskiej - należy modlić się lub wysłać prośbę o ochronę, medytując z tym minerałem.

Białe i przezroczyste kryształy selenitu mają silne wibracje, które mogą otworzyć czakrę korony i czakrę duszy. Pomoże to uzyskać dostęp do anielskiego królestwa. Dzieki wysokim wibracjom, kryształy te również oczyszczają aurę i ciało eteryczne.
Selenit może być narzędziem do aktywacji uśpionych talentów z poprzednich wcieleń. Korzystanie z tego minerału może pozwolić na dostęp do wspomnień z przeszłości i dokonać istotnych zmian w obecnym życiu, w zgodzie z celem duszy.

Na poziomie ciała - Selenit oczyszcza i pobudza wszystkie gruczoły w organizmie, usuwa blokady w przepływie energii. Stosuje się go do gojenia ran, wzmocnienia kręgosłupa, łagodzenia padaczki. Wspomaga wchłanianie wapnia i innych minerałów i witamin. 
Selenit jest wykorzystywany do zwiększenia libido, chroni w czasie ciąży i macierzyństwa. 
Zmniejszania dezorientację i chaos mentalny, zwłaszcza w chorobie Alzheimera lub otępieniu.

Stosowany w urządzeniach orgonitowych - oczyszcza i aktywuje górne czakry, łączy z Anielskimi wibracjami. Oczyszcza kanały energetyczne, aurę, uzdrawia kręgosłup. Doskonały do orgonitów anielskich, oczyszczających, uzdrawiających, aktywujących "parazmysły".

Rozmiary przybliżone: od pyłu do około 2-3 cm.
Podsypka sprzedawana na wagę! 

Produkty powiązane