Kwarc dymny, bardzo drobny - podsypka (na wagę) Powiększ do pełnego rozmiaru

Kwarc dymny, bardzo drobny - podsypka (na wagę)

Bardzo rozdrobniony kwarc dymny - grudki i pył pokruszonego minerału, który doskonale nadaje się jako wypełnienie urządzeń orgonitowych.

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 2

11,00 zł

Bardzo rozdrobniony kwarc dymny - grudki i pył pokruszonego minerału, który doskonale nadaje się jako wypełnienie urządzeń orgonitowych.
Przykłady zastosowania: jako jeden z elementów wypełnienia orgonitów, mieszany z żywicą i metalem. Nie trzeba rozdrabniać (gotowy pył kryształowy).

Kwarc dymny uaktywnia pierwotne siły ciała, pomaga zaakceptować siebie takim, jakim się jest. Przegania czarne myśli, daje pewność siebie, jasność umysłu, otwiera na otoczenie. Daje siłę słabym i chwiejnym ludziom. Obdarza spokojem ducha, ukojeniem, pozytywnymi myślami. 
Jest to kamień doskonały do medytacji. 
Na poziomie fizycznym - działa zbawiennie na brzuch, nerki i organy płciowe. Wspomaga pracę nadnerczy oraz płodność zarówno kobiet jak i mężczyzn. Energia kwarcu dymnego przynosi też ulgę w schorzeniach serca, zaburzeniach neurologicznych, depresjach, melancholii, infekcjach i nowotworach. 
Stosowany w urządzeniach orgonitowych - chroni przed negatywnym promieniowaniem, sprawdza się dobrze w ogronitach na uspokojenie, wewnętrzną równowagę lub medytacyjnych.

Rozmiary przybliżone: od pyłu do około 1cm.
Podsypka sprzedawana na wagę! 

Produkty powiązane