ZESTAW kryształów do ORGONU Powiększ do pełnego rozmiaru

ZESTAW kryształów do ORGONU

Zestaw kryształów górskich i zrostów kryształowych do produkcji urządzeń orgonitowych (np chembusterów, TB, HHG itp orgonitów). 

Kryształy sprzedawane na wagę (każdy zestaw ma inną wagę)!

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 3

22,00 zł

Zestaw kryształów górskich i zrostów kryształowych do produkcji urządzeń orgonitowych (np chembusterów, TB, HHG itp orgonitów).
Kryształy sprzedawane na wagę (każdy zestaw ma inną wagę)!

Ważne! Kryształy nie są dobierane do żadnego określonego rozmiaru urządzenia (np rurek miedzianych chembustera)! Są to tylko mixy kamieni w podanych mniej więcej rozmiarach.

Ponieważ są to kryształy umieszczane WEWNĄTRZ odlewu - ich estetyka jest drugorzędna, więc nie są to kryształy sortowane i selekcjonowane. Ważne, że są to kryształy brazylijskie, naturalne i posiadają w większości zachowany szpic.
Dzięki słabszej jakości estetycznej - udało się utrzymać niską cenę.Zestawy zostały podzielone ze względu na wielkość kryształków, poniżej ich specyfikacja:

ZESTAW MINI - kryształki idealne do orgonitów w stylu TB, HHG itp (małe, w większości jednostronnie zakończone szpicem). Wielkość kryształków bardzo różna, ale gabaryty pasują do powyższych urządzeń.
Wymiary uśrednione: dł. 2-3 cm, średnica 1-1,8 cm
WAGA ZESTAWU: 100g 
(ok. 13-15 szt)


ZESTAW MAŁY 
- kryształki do orgonitów w stylu HHG itp oraz mniejszych chembusterów (średnie, w większości jednostronnie zakończone szpicem). Wielkość kryształków bardzo różna, ale gabaryty pasują do powyższych urządzeń. 
Wymiary uśrednione: dł. 2-4 cm, średnica 1,5-2 cm
WAGA ZESTAWU: 150g 
(ok. 11-13 szt)


ZESTAW DUŻY 
- kryształki do dużych chemusterów i większych orgonitów (w większości jednostronnie zakończone szpicem). Wielkość kryształków różna. 
Wymiary uśrednione: dł. 3-5,5 cm, średnica 2-2,3 cm

WAGA ZESTAWU: 200g (ok. 10-12 szt)

-------------------------------------
KRAJ POCHODZENIA: Brazylia
-------------------------------------


Minerały na zdjęciu są tylko wzorem - każdy kryształ ma swój specyficzny kształt, jest niepowtarzalny. Kryształy nie są szlifowane, posiadają różnorodną strukturę naturalnego minerału (mogą zawierać różne wrosty, inkluzje, naturalne rysy i szczeliny)

Produkty powiązane