LARIMAR, drobne bryłki - podsypka (na wagę) Powiększ do pełnego rozmiaru

LARIMAR, drobne bryłki - podsypka (na wagę)

Rozdrobniony LARIMAR - drobne bryłki pokruszonego minerału, który doskonale nadaje się jako wypełnienie urządzeń orgonitowych, lub jako element drobnej biżuterii.
Rzadki, poszukiwany minerał Ery Wodnika.

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 1

13,40 zł

Rozdrobniony LARIMAR - drobne bryłki pokruszonego minerału, który doskonale nadaje się jako wypełnienie urządzeń orgonitowych, lub jako element drobnej biżuterii.
Rzadki, poszukiwany minerał Ery Wodnika.

KAMIEŃ AUTENTYCZNY! Nie podrabiany, nie barwiony, pochodzenie oryginalne.

Larimar - znany również jako Kamień Atlantydy lub Kamień Delfinów, jest stosunkowo niedawno odkryty wśród kamieni.  Znajduje się w jednym miejscu na świecie - na wyspie Hispaniola na Morzu Karaibskim. 
Ponieważ znalazł się na Morzu Karaibskim, to odbija energię wody, która potrafi poskromić emocje, dając poczucie spokoju i ciszy.  

Stymuluje czakrę serca, gardła, trzeciego oka i korony, pogłębiając wewnętrzną mądrość i jej zewnętrzną manifestację.  Reprezentuje spokój i jasność, promieniując uzdrowieniem i energią miłości. Wspiera stan dobrego samopoczucia i świadomość własnego potencjału. Łagodzi ciało emocjonalne, niweluje stres.
Larimar może być dzięki temu pomocny na fobie, ataki paniki, zaburzenia równowagi związane ze stresem, nadmierny gniew, strach. JEST TEŻ POMOCNY W PRZYPADKU CHOROBY AFEKTYWNEJ DWUBIEGUNOWEJ.

Ze względu na jego zdolność do łączenia z przestrzenią wyższych wymiarów, Larimar jest nazwany jako duchowy kamień, który otwiera na komunikajcę z Duchowym wymiarem oraz łączy z Naturą.
Kamień ten pomaga rozkruszyć zbudowany wokół serca mur ochronny (powstały w wyniku traum emocjonalnych) i umożliwia uwolnienie i oczyszczenie głębokich ran emocjonalnych. Pomaga powrócić do bardziej naturalnego stanu zabawy i radosnej energii dziecięcej. 
Larimar jest bardzo korzystny dla czakry gardła, zapewniając moc jasnej komunikacji, siłę emocjonalną i stabilność, które umożliwiają  mówić do innych z serca. Sprzyja terapeutom, piosenkarzom, nauczycielom, wykładowcom. 

Na poziomie ciała - jest pomocny w uspokojeniu i odprężeniu, przyczyniając się do obniżenia ciśnienia krwi. 
Dla niektórych, którzy doświadczają skutków ubocznych aktywacji Kundalini, Larimar może pomóc uspokoić energię. Usuwa również blokady energetyczne w klatce piersiowej, szyi, głowie i okolicach gardła.  
Łagodzi infekcje płuc, gardła i stany zapalne w obszarze głowy.  Pomaga uzdrawiać bolesne miejsca całego ciała.

Stosowany w urządzeniach orgonitowych - sprawdza się dobrze w ogronitach uzdrawiających i medytacyjnych. Jest doskonałym uzupełnieniem każdego orgonitu.

Osoby kreatywne mogą znaleźć wiele innych zastosowań tego cennego minerału (biżuteria, rękodzieło itp)


Rozmiary przybliżone: około 0,5-2 cm.
Podsypka sprzedawana na wagę! 

Produkty powiązane