SZMARAGD, bardzo drobny - podsypka (na wagę) Powiększ do pełnego rozmiaru

SZMARAGD, bardzo drobny - podsypka (na wagę)

Rozdrobniony SZMARAGDpył oraz drobniutkie bryłki pokruszonego minerału, który doskonale nadaje się jako wypełnienie urządzeń orgonitowych.

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 2

11,90 zł

Rozdrobniony SZMARAGD - pył oraz drobniutkie bryłki pokruszonego minerału, który doskonale nadaje się jako wypełnienie urządzeń orgonitowych.

Szmaragd - bardzo poszukiwany, wyjątkowo cenny kamień kolekcjonerski i jubilerski i ezoteryczny.
Obdarza natchnieniem, przywraca fizyczną i duchową równowagę. Wzmacnia marzenia, medytację, duchowość. Jego atrybuty to: uprzejmość, miłość, spokój, cierpliwość, pomyślność. 
Szmaragd balansuje czakrę serca, równoważy ciało eteryczne, astralne i emocjonalne, co stabilizuje osobowość i zwiększa parapsychiczne i jasnowidzące zdolności. Aktywuje również czakrę trzeciego oka. 
Jest to minerał mochronny - chroni przed działaniem magii, klątw i przed demonami. 

Szmaragd jest szczęśliwym klejnotem mocno zakochanych. Chroni również swego właściciela przed zdradą. Szmaragdowy talizman chroni ognisko domowe przed wszelkim złem, dlatego jest szczególnie polecany zamężnym kobietom i matkom. 
Szmaragd nazwany jest też kamieniem miłości i uważa się go za jej ucieleśnienie.

Działanie lecznicze: obniża gorączkę, łagodzi stany podniecenia. Wpływa na poprawę nastroju, ucisza gniew. Działa również leczniczo na narządy wzroku - co zostało naukowo udokumentowane.
Szmaragd był wykorzystywany dla odmładzania i regeneracji. Ma on właściwości bakteriobójcze dlatego powinien być wykorzystywany przy wszystkich infekcjach bakteryjnych jako wspomaganie przy leczeniu z grypy, anginy, czerwonki, biegunce i chorobach układu pokarmowego (zatrucia).

Szmaragd matowy (nie przezroczysty) służy do celów ziemskich, z kolei przejrzysty służy bardziej do celów duchowych, bez podkreślania ziemskiej mocy. Jednak przejrzystość kamieni nie ma dużego wpływu na ich walory terapeutyczne.

Stosowany w urządzeniach orgonitowych - sprawdza się dobrze w ogronitach uzdrawiających i medytacyjnych. Jest doskonałym uzupełnieniem każdego orgonitu.


Rozmiary przybliżone: od pyłu do około 0,5 cm.
Podsypka sprzedawana na wagę! 

Produkty powiązane