Ametyst, bryłki - podsypka (na wagę) Powiększ do pełnego rozmiaru

Ametyst, bryłki - podsypka (na wagę)

Rozdrobniony ametyst - różnej wielkości grudki/bryłki pokruszonego kryształu, które doskonale nadają się jako tzw podsypka (wypełnienie, jedna z warstw) do urządzeń orgonitowych.

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 1

44,00 zł

Rozdrobniony ametyst - różnej wielkości grudki/bryłki pokruszonego kryształu, które doskonale nadają się jako tzw podsypka (wypełnienie, jedna z warstw) do urządzeń orgonitowych.
Przykłady zastosowania: jako jedna z warstw w chembusterze, zmieszana z żywicą i metalem.
Inne zastosowanie - jako jeden z elementów wypełnienia orgonitów.

Ametyst wzmacnia rozsądek, intuicję, inteligencję, natchnienie, opanowanie, spokój wewnętrzny, duchową świadomość. Jest doskonałym minerałem do medytacji, zwiększa zdolności parapsychiczne. Odpędza depresje, przyciąga duchy opiekuńcze. Na poziomie fizycznym - pomocny przy problemach z migreną, żylakami, wrzodami, opuchlizną, oparzeniami, pijaństwem. Oczyszcza krew.
Stosowany w urządzeniach orgonitowych - sprawdza się dobrze w ogronitach na uspokojenie, wewnętrzną równowagę lub medytacyjnych. Jest doskonałym uzupełnieniem każdego orgonitu.
Stosowany w chembusterach
- pomaga oczyszczać atmosferę.


Bryłki ametystu nie są szlifowane, posiadają różnorodną strukturę naturalnego minerału (mogą zawierać  naturalne rysy, szczeliny i ostre krawędzie).
Rozmiary przybliżone: od kilku milimetrów do około 7-8cm.
Podsypka sprzedawana na wagę! 

Produkty powiązane