ZESTAW kryształów do ORGONU (kpl do chembusterów i orgonitów) Powiększ do pełnego rozmiaru

ZESTAW kryształów do ORGONU (kpl do chembusterów i orgonitów)

Zestaw kryształów górskich i zrostów kryształowych do produkcji urządzeń orgonitowych (np chembusterów, TB, HHG itp orgonitów). 

Więcej szczegółów

Zestaw kryształów górskich i zrostów kryształowych do produkcji urządzeń orgonitowych (np chembusterów, TB, HHG itp orgonitów).

ZESTAWY: MINI, MAŁy, DUŻY - ponieważ są to kryształy umieszczane WEWNĄTRZ odlewu - ich estetyka jest drugorzędna, więc nie są to kryształy sortowane i selekcjonowane. Ważne, że są to kryształy brazylijskie, naturalne i posiadają w większości zachowany szpic. Dzięki słabszej jakości estetycznej - udało się utrzymać niską cenę.

ZESTAWY ŚREDNI: są to kryształy sortowane i selekcjonowane specjalnie do rurek miedzianych 28mm (do produkcji chembusterów)


Zestawy zostały podzielone ze względu na wielkość kryształków, poniżej ich specyfikacja:

ZESTAW MINI - kryształki idealne do orgonitów w stylu TB, HHG itp (małe, w większości jednostronnie zakończone szpicem). Wielkość kryształków bardzo różna, ale gabaryty pasują do powyższych urządzeń.
Wymiary uśrednione: dł. 2-3 cm, średnica 1-1,8 cm
WAGA ZESTAWU: 100g 
(ok. 13-15 szt)


ZESTAW MAŁY (do 22mm) 
- kryształki do orgonitów w stylu HHG itp oraz chembusterów tworzonych w oparciu o rury miedziane 22mm (średnie, w większości jednostronnie zakończone szpicem). Wielkość kryształków bardzo różna, ale gabaryty pasują do powyższych urządzeń. 
Wymiary uśrednione: dł. 2-4 cm, średnica 1,5-2,1 cm
WAGA ZESTAWU: 150g 
(ok. 11-13 szt)


ZESTAW ŚREDNI - KPL DO CHEMBUSTERA (do 28mm) - kryształki dedykowane do chembusterów tworzonych w oparciu o rury miedziane 28mm (średnie, w większości jednostronnie zakończone szpicem). Wielkość kryształków bardzo różna, ale gabaryty pasują do powyższych urządzeń. 
Wymiary uśrednione: dł. 2-5 cm, średnica 1,8-2,7 cm
ILOŚĆ SZTUK W ZESTAWIE: 6 szt
WAGA ZESTAWU: ok. 140-145g


ZESTAW DUŻY (powyżej 28mm) 
- kryształki do dużych chemusterów i większych orgonitów (w większości jednostronnie zakończone szpicem). Wielkość kryształków różna. 
Wymiary uśrednione: dł. 3-5,5 cm, średnica poqyżej 2,8 cm

WAGA ZESTAWU: 200g (ok. 10-12 szt)

-------------------------------------
KRAJ POCHODZENIA: Brazylia
-------------------------------------

Minerały na zdjęciu są tylko wzorem - każdy kryształ ma swój specyficzny kształt, jest niepowtarzalny. Kryształy nie są szlifowane, posiadają różnorodną strukturę naturalnego minerału (mogą zawierać różne wrosty, inkluzje, naturalne rysy i szczeliny)

Produkty powiązane