ALUMINIUM (wióry z aluminium na wagę) - do produkcji orgonitów i chembusteróww Powiększ do pełnego rozmiaru

ALUMINIUM (wióry z aluminium na wagę) - do produkcji orgonitów i chembusteróww

Wióry z aluminium (mieszanka różnej wielkości), które doskonale nadają się jako wypełnienie urządzeń orgonitowych STOSOWANYCH NA ZEWNĄTRZ!

Więcej szczegółów

Wióry z aluminium (mieszanka różnej wielkości), które doskonale nadają się jako wypełnienie urządzeń orgonitowych STOSOWANYCH NA ZEWNĄTRZ!

Aluminium doskonale sprawdzi się w urządzeniach zewnętrznych, szczególnie w orgonitach służących do neutralizacji szkodliwego promieniowania (np wież telefoni komórkowej), jak TB i HHG aluminiowe oraz jako dodatek wzmacniający działanie chembusterów (stosowanych na zewnątrz).


Informacja: sprzedaż stali jest tylko uzupełnieniem naszej oferty związanej z produkcją orgonitów (aby osoby początkujące mogły zakupić jak najwięcej niezbędnych produktów w jednym miejscu). Powyższe ceny wynikają z czasu i energii jaką poświęcamy na zdobycie wiórów, ich transport, pakowanie i magazynowanie. Polecamy wszystkim zainteresowanym, aby poszukali źródeł stali na własną rękę (skupy złomu, tokarnie itp), wówczas cena zakupu będzie wielokrotnie niższa.

Produkty powiązane