Kadzidło ETERNAL TREASURE - WIECZNY SKARB (japońskie, naturalne) - Kontemplacja i Relaks Powiększ do pełnego rozmiaru

Kadzidło ETERNAL TREASURE - WIECZNY SKARB (japońskie, naturalne) - Kontemplacja i Relaks

Kadzidła japońskie ETERNAL TREASURE (HOYEI-KOH) - WIECZNY SKARB
Jeden z najstarszych przepisów Shoyeido, ten zapach został opracowany w duchu zwiększania fortuny, dostatku i szczęścia. Zapach tego kadzidła przywołuje pogodny nastrój, otwierający na szczęście i obfitość.
Aromat słodki, korzenny, drzewny i ziemisty. Wprowadza w kontemplacyjny nastrój, otwiera umysł i pozwala się zrelaksować.

Więcej szczegółów

Kadzidła japońskie ETERNAL TREASURE (HOYEI-KOH) - WIECZNY SKARB

Jeden z najstarszych przepisów Shoyeido, ten zapach został opracowany w duchu zwiększania fortuny, dostatku i szczęścia. Zapach tego kadzidła przywołuje pogodny nastrój, otwierający na szczęście i obfitość.
Aromat słodki, korzenny, drzewny i ziemisty. Wprowadza w kontemplacyjny nastrój, otwiera umysł i pozwala się zrelaksować.


Kadzidło Hoyei-Koh (Wieczny Skarb) to tylko jeden z szerokiej gamy tradycyjnych japońskich zapachów, praktycznych i łatwych w użyciu na co dzień, na każdą okazję. Dlatego jest częścią serii Daily Incense.

Skład: drzewo sandałowe, goździk, cynamon oraz inne dodatki.
Kadzidła nie zawierają syntetycznych olejków ani zapachów. Nie są testowane na zwierzętach. Nie zawierają składników pochodzenia zwierzęcego.

Firma Shoyeido, Kyoto, Japonia. Około 300 lat temu (w 1705) Moriyoshi Rokuzaemon HATA stworzył sklep o nazwie SASAYA. Rokubei Moritsune HATA, który reprezentował trzecie pokolenie rodziny Hata zaczął tworzyć kadzidła w oparciu o metody, których nauczył się podczas pracy w Pałacu Imperialnym w Kioto. Zastosował tajemniczą tradycję mieszaniu kadzidełek, które wcześniej dostępne były wyłącznie dla członków rodziny królewskiej. Po prawie trzystu latach rodzina Hata kontynuuje dziedzictwo swoich innowacyjnych przodków, oferując szeroką gamę unikalnych, ręcznie tworzonych kadzideł. Shoyeido produkuje nie tylko kadzidło wysokiej jakości, ale także stara się zachować cenną tradycję w nowoczesnym świecie. Dzisiaj Shoyeido jest uznawana za najwyższą jakość, najbardziej naturalne kadzidło dostępne na świecie.


Czas palenia ok. 30 minut; opakowanie ok. 30-35 kadzideł; długość 20 cm

Produkty powiązane