Kadzidło KYONISHIKI - JESIENNE LIŚCIE KYOTO (japońskie, naturalne) - Romantyczny Nastrój Powiększ do pełnego rozmiaru

Kadzidło KYONISHIKI - JESIENNE LIŚCIE KYOTO (japońskie, naturalne) - Romantyczny Nastrój

Kadzidła japońskie KYONISHIKI - JESIENNE LIŚCIE KYOTO
Ten nietuzinkowy zapach został stworzony, by inspirować naszego ducha i umysł. Ta poetycka mieszanka doskonale oddaje nastrój i piękno jesiennego dnia. To kadzidło ma cudownie słodki, korzenny, drzewny zapach. Przywołuje nastrój i kolory jesieni. Drzewny, ze słodkimi nutami cynamonu i benzoesu. To ciepłe kadzidło idealne na jesienne miesiące. 

Więcej szczegółów

Kadzidła japońskie KYONISHIKI - JESIENNE LIŚCIE KYOTO

Kadzidło zawiera drzewo sandałowe oraz odrobinę cynamonu, patchouli oraz benzoesu.
Ten nietuzinkowy zapach został stworzony, by inspirować naszego ducha i umysł. Ta poetycka mieszanka doskonale oddaje nastrój i piękno jesiennego dnia. To kadzidło ma cudownie słodki, korzenny, drzewny zapach. Przywołuje nastrój i kolory jesieni. Drzewny, ze słodkimi nutami cynamonu i benzoesu. To ciepłe kadzidło idealne na jesienne miesiące. 

Kadzidło Daigen-Koh (Szlachetne Pochodzenie) to tylko jeden z szerokiej gamy tradycyjnych japońskich zapachów, praktycznych i łatwych w użyciu na co dzień, na każdą okazję. Dlatego jest częścią serii Daily Incense.

Skład: drzewo sandałowecynamon, patchouli, benzoes.
Kadzidła nie zawierają syntetycznych olejków ani zapachów. Nie są testowane na zwierzętach. Nie zawierają składników pochodzenia zwierzęcego.

Firma Shoyeido, Kyoto, Japonia. Około 300 lat temu (w 1705) Moriyoshi Rokuzaemon HATA stworzył sklep o nazwie SASAYA. Rokubei Moritsune HATA, który reprezentował trzecie pokolenie rodziny Hata zaczął tworzyć kadzidła w oparciu o metody, których nauczył się podczas pracy w Pałacu Imperialnym w Kioto. Zastosował tajemniczą tradycję mieszaniu kadzidełek, które wcześniej dostępne były wyłącznie dla członków rodziny królewskiej. Po prawie trzystu latach rodzina Hata kontynuuje dziedzictwo swoich innowacyjnych przodków, oferując szeroką gamę unikalnych, ręcznie tworzonych kadzideł. Shoyeido produkuje nie tylko kadzidło wysokiej jakości, ale także stara się zachować cenną tradycję w nowoczesnym świecie. Dzisiaj Shoyeido jest uznawana za najwyższą jakość, najbardziej naturalne kadzidło dostępne na świecie.


Czas palenia ok. 30 minut; opakowanie ok. 30-35 kadzideł; długość 20 cm

Produkty powiązane