Koc ANTYRADIACYJNY, chroni przed elektrosmogiem (len + srebro) - POLSKA PRODUKCJA!

KOC ANTYRADIACYJNY, LEN + SREBRO - wykonany z naturalnego LNU (materiał zewnętrzny) z wewnętrznym wkładem z TKANINY SREBRNEJ (100% srebra).

Więcej szczegółów

KOC ANTYRADIACYJNY, LEN + SREBRO - wykonany z naturalnego LNU (materiał zewnętrzny) z wewnętrznym wkładem z TKANINY SREBRNEJ (100% srebra).

Koc w całości stanowi ochronę przed PEM (promieniowaniem elektromagnetycznym) - PRZECIW ELEKTROSMOGOWI (koc ekranujący)!
Przy okazji, jest to osłona i ochrona PRZECIWBAKTERYJNA i PRZECIWGRZYBICZNA (silne działanie srebra).

Zabezpiecza przed:
- silnym promieniowaniem urządzeń bezprzewodowych;
- ELEKTROSMOGIEM: obecność srebra powoduje, że koc ekranuje (blokuje) działanie szkodliwego pola elektromagnetycznego PEM (telefonów komórkowych, stacji bazowych, WiFi, Bluetooth itp). 
- bakteriami, grzybami i pleśnią;

- doskonały w podróży (samolot, pociąg itp; lotniska, dworce);
- świetnie się sprawdzi jako zabezpieczenie w krajach z odmienną florą bakteryjną (odległe od Polski);
- zabezpiecza zimą przed mroźnym powietrzem i "zimowymi" chorobami;

- BAKTERIAMI: wkład srebrny podnosi właściwości przeciwbakteryjne, przeciwwirusowe i przeciwgrzybiczne koca.


WŁAŚCIWOŚCI SREBRA
Srebro jest silnie bakteriobójcze - czyste srebro niszczy około 650 chorobotwórczych bakterii. Posiada również działanie grzybobójcze i przeciwwirusowe. Blokuje ono mechanizm rozmnażania się we wszelkich strukturach jednokomórkowych, zaburzając DNA rozwijających się na tkaninie mikroorganizmów.
Aby srebro wpływało w ten sposób na ludzki organizm, należ go stosować w formie: płynów zawierających srebro koloidalne lub od zewnątrz, poprzez bliski kontakt srebra, np. w formie biżuterii lub tkanin, w których składzie wykorzystane zostały zostały jony srebra.

Srebro działa również jako naturalny ekran blokujący szkodliwe promieniowanie elektromagnetyczne PEM (telefonów komórkowych, stacji bazowych, WiFi, Bluetooth itp).


WŁAŚCIWOŚCI LNU

Struktura lnu jest bardzo zbliżona do struktury komórek ludzkich, dzięki czemu wywiera tak dobroczynny wpływ na organizm człowieka. Przędze lniane są m.in. jedynym naturalnym materiałem stosowanym w chirurgii do szwów wewnętrznych.
Len używany blisko ciała (w kontakcie ze skórą) zmniejsza zmęczenie i poprawia samopoczucie. Ciekawą zaletą lnu jest to, że obniża promieniowanie gamma prawie o połowę i chroni m.in. przed promieniowaniem słonecznym.
Tkanina lniana jest odporna na grzyby i bakterie, więc jest skuteczną barierą dla niektórych chorób. Noszenie lnianych materiałów pomaga pozbyć się niektórych chorób skóry – od wysypki po przewlekłe egzemy.
Len jest skuteczny w leczeniu stanów zapalnych, gorączki, redukuje i reguluje wentylację, a także jest przydatny w leczeniu niektórych schorzeń neurologicznych.

Ważne! Lniane tkaniny nie gromadzą ładunków elektrostatycznych!
Materiał ten posiada właściwości wysokiej przepuszczalności powietrza i przewodzenia ciepła. Przewodzenie ciepła jest pięć razy wyższe niż wełny i aż 19 razy wyższe od jedwabiu.
W czasie upałów daje odczucie temperatury niższej o 3 ° -4 ° C niż jedwab czy bawełna. Z kolei w niskich temperaturach otula ciało ciepłem.

Dodatkowo - w tkaninie lnianej skóra poci się 1,5 razy mniej niż w przypadku bawełny i 2 razy mniej niż wiskozy. 

Len słynie z trwałości i długowieczności - wytrzymałość nici lnianej jest dwa razy wyższa niż bawełny i trzy razy wyższa niż wełny.
Len "odbija" brud i drobne zanieczyszczenia.

---------------------------------------------

PRODUKT RĘKODZIELNICZY POLSKI!
Wykonawca posiada bardzo czystą energię i produkuje koce z dobrą intencją, co stanowi dodatkowy atut tej technologii.

Informacje techniczne:
Materiały: len polski!, materiał zewnętrzny: len, wkład wewnętrzny: tkanina srebrna 100%.
Kolory i wielkość: 
- koc duży: czerwony+brązowy; wymiary 100x160cm
- koc mały: niebieski+turkusowy; wymiary 90x130cmPranie: ponieważ koc jest wykonany z delikatnej tkaniny wewnątrz - zalecamy prać  max. do 30 st. C, bez użycia chemicznych detergentów. Można też użyć szczoteczki do prania (np ręcznego). Można prac w pralce (delikatny program do wełny).
Suszyć najlepiej szybko - np w POBLIżU kaloryfera, lub przewiewnym miejscu.
Zalecane, aby prać go jak najrzadziej (najlepiej: w ogóle). Używaj słońca, kadzideł, wiatru, mżawki - pamiętaj, że istnieją również inne sposoby do oczyszczania energii.

Produkty powiązane