Kolczyki GRANAT (kule) - stal chirurgiczna! Powiększ do pełnego rozmiaru

Kolczyki GRANAT (kule) - stal chirurgiczna!

Kolczyki z szlifowanych kulek naturalnego granatu. Bigle ze stali chirurgicznej! CZAKRA PODSTAWY.

Więcej szczegółów

Kolczyki z szlifowanych kulek naturalnego granatu. Bigle ze stali chirurgicznej!

Granat - jego kolor daje siłę napędową, siłę woli, wiarę w sukces i siebie. Może być stosowany jako talizman ochronny - zabezpiecza właściciela przed złem i klęską. 
Ponieważ posiada właściwości ochronne - może stać sie pomocny w pracy duchowej, rytuałach, magii, na ścieżce szamańskiej.


Granat to kamień czystości i prawdy oraz miłości i współczucia. Wspomaga rozwój wyobraźni i wizualizacji. Kamień ten wiąże się również z namiętną miłością i zaleca szczególnie osobom cierpiącym na spadek potencji seksualnej.

Chroni przed chorobami serca, skóry, walczy ze stanami zapalnymi. Wpływa na organy rozrodcze, aktywizując je. Korzystnie wpływa na strukturę krwi, pobudza krążenie krwi. Wskazany dla osób zniechęconych do życia, ospałych, leniwych, dodaje siły, wzmacnia energię. Wspomaga czakrę podstawy.Wymiary: dł. 4 cm, wielkość kamieni 0,6-1 cm

Bigle - stal chirurgiczna! 
Stal ta wykorzystywana jest w medycynie (stąd nazwa stal chirurgiczna; inne nazwy to stal szlachetna i stal nierdzewna). Cenna ze względu na antykorozyjne właściwości tgo metalu. Biżuteria wykonana ze stali chirurgicznej jest odporna na działanie powietrza, kwasów i roztworów alkalicznych, kosmetyków, perfum - dzięki czemu nie utlenia się i nie czernieje. Nie uczula.

Kolory: ponieważ jest to kamień naturalny, nie barwiony - kolorystyka minerałów nie jest jednolita.
Ważne! Są to naturalne fragmenty minerałów, więc mogą posiadać pęknięcia, wgłębienia, wrosty innych minerałów, szczeliny itp. Ponieważ jest to biżuteria wykonana z naturalnych kamieni, nie posiada idealnej struktury, tak jak biżuteria sztuczna.

Produkty powiązane