Kolczyki KRYSZTAŁ GÓRSKI (kule) - stal chirurgiczna! Powiększ do pełnego rozmiaru

Kolczyki KRYSZTAŁ GÓRSKI (kule) - stal chirurgiczna!

Kolczyki ze szlifowanych kulek naturalnego kryształu górskiego. Bigle ze stali chirurgicznej! CZAKRA KORONY i WSZYSTKIE CZAKRY.

Więcej szczegółów

Kolczyki ze szlifowanych kulek naturalnego kryształu górskiego. Bigle ze stali chirurgicznej!

Kryształ górski jest związany z czakrą korony, otwierając ją i uaktywniając na odbiór energii kosmosu, a także duchowe przekazy, podpowiedzi. Leczy m.in. napięcia nerwowe, anginę, choroby tarczycy, zawroty głowy.
Pomaga w relaksacji, oczyszczeniu i wzmocnieniu organizmu. Dodaje energii, rozświetla ciemności pozwalając człowiekowi odnaleźć siebie samego. 

Kryształ górski jest doskonałym odpromiennikiem, oczyszcza naszą aurę ze wszystkich negatywnych energii. Warto od czasu do czasu umyć kolczyki pod bieżącą zimną wodą.Wymiary: dł. 4 cm, wielkość kamieni 0,6-1 cm

Bigle - stal chirurgiczna! 
Stal ta wykorzystywana jest w medycynie (stąd nazwa stal chirurgiczna; inne nazwy to stal szlachetna i stal nierdzewna). Cenna ze względu na antykorozyjne właściwości tgo metalu. Biżuteria wykonana ze stali chirurgicznej jest odporna na działanie powietrza, kwasów i roztworów alkalicznych, kosmetyków, perfum - dzięki czemu nie utlenia się i nie czernieje. Nie uczula.

Kolory: ponieważ jest to kamień naturalny, nie barwiony - kolorystyka minerałów nie jest jednolita.
Ważne! Są to naturalne fragmenty minerałów, więc mogą posiadać pęknięcia, wgłębienia, wrosty innych minerałów, szczeliny itp. Ponieważ jest to biżuteria wykonana z naturalnych kamieni, nie posiada idealnej struktury, tak jak biżuteria sztuczna.

Produkty powiązane