Kolczyki CHALCEDON NIEBIESKI Powiększ do pełnego rozmiaru

Kolczyki CHALCEDON NIEBIESKI

Kolczyki ze szlifowanych, drobnych bryłek chalcedonu niebieskiego.

Więcej szczegółów

Kolczyki ze szlifowanych, drobnych bryłek chalcedonu niebieskiego. 

Chalcedon błękitny/niebieski pomaga wyrazić uczucia i myśli (działa na czakrę gardła). Inspiruje tych wszystkich, którym potrzebny jest dar wymowy, czy sztuka przekonywania. Ułatwia podejmowanie decyzji. Harmonizuje emocje, czyni nas elastycznymi i otwartymi na zmiany w naszym życiu. Uspokaja gniew, łagodzi agresję i irytację.
Ma właściwości oczyszczające aurę, pobudza także zdolności telepatyczne. Przyczynia się do zwiększenia sił witalnych, wytrzymałości i wytrwałości. Rozwija dobre nastawienie do świata, serdeczność i życzliwość. 
Jest kamieniem o wybitnych właściwościach ochronnych - odpędza złe moce, a przyciąga dobre. 
Ponieważ posiada właściwości ochronne - może stać sie pomocny w pracy duchowej, rytuałach, magii, na ścieżce szamańskiej.


Pomaga leczyć i łagodzić: depresje, wypadanie włosów, kruche paznokcie, problemy gardła i krtani oraz chrypkę. Przynosi ulgę w bólach szyi, migdałków i problemami z tarczycą. Ochrania przed infekcjami i wszelkimi innymi rodzajami zapaleń.


Wymiary:
dł. całkowita: ok. 3,5 cm
wielkość kamieni: 1,3-2,2 cm x 0,8-1,3 cm
waga 1 szt: ok. 3-5g

Kolory: ponieważ jest to kamień naturalny, nie barwiony - kolorystyka minerałów nie jest jednolita.
Ważne! Są to naturalne fragmenty minerałów, więc mogą posiadać pęknięcia, wgłębienia, wrosty innych minerałów, szczeliny itp. Ponieważ jest to biżuteria wykonana z naturalnych kamieni, nie posiada idealnej struktury, tak jak biżuteria sztuczna.

Produkty powiązane