Kolczyki KWARC RÓŻOWY (kule) - stal chirurgiczna! Powiększ do pełnego rozmiaru

Kolczyki KWARC RÓŻOWY (kule) - stal chirurgiczna!

Kolczyki z szlifowanych kulek kwarcu różowego. Bigle ze stali chirurgicznej! CZAKRA SERCA.

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 2

10,90 zł

Kolczyki z szlifowanych kulek kwarcu różowego. Bigle ze stali chirurgicznej! 

Naturalny minerał w połączeniu z metalowymi, błyszczącymi kuleczkami i łańcuszkiem - tworzą uroczą kompozycję.


Kwarc różowy wzmacnia wrażliwość na piękno, pogłębia otwarcie na innych, umiejętność przebaczania, zdolność zwalczania negatywnych emocji. Wspomaga kobiecą energię. Pomocny przy problemach z: sercem, jelitami, stanami lękowymi, depresją, stresem.
Dobrze działa na cerę, przynosi młodzieńczy wygląd i płodność. Równoważy popęd płciowy. Korzystny dla krwi, nerek, śledziony. Kwarc różowy emanuje wibracją miłości, rezonuje z czakrą serca, uaktywniając ją i uzdrawiając. Wzmacnia wszystkie formy miłości - od ludzkiej, rodzicielskiej, partnerskiej, po duchową, uniwersalną.


Wymiary: dł. 4 cm, wielkość kamieni 0,6-1 cm

Bigle - stal chirurgiczna! 
Stal ta wykorzystywana jest w medycynie (stąd nazwa stal chirurgiczna; inne nazwy to stal szlachetna i stal nierdzewna). Cenna ze względu na antykorozyjne właściwości tgo metalu. Biżuteria wykonana ze stali chirurgicznej jest odporna na działanie powietrza, kwasów i roztworów alkalicznych, kosmetyków, perfum - dzięki czemu nie utlenia się i nie czernieje. Nie uczula.

Kolory: ponieważ jest to kamień naturalny, nie barwiony - kolorystyka minerałów nie jest jednolita.
Ważne! Są to naturalne fragmenty minerałów, więc mogą posiadać pęknięcia, wgłębienia, wrosty innych minerałów, szczeliny itp. Ponieważ jest to biżuteria wykonana z naturalnych kamieni, nie posiada idealnej struktury, tak jak biżuteria sztuczna.

Produkty powiązane