UNIKAT! - kryształ górski TĘCZOWY (wewnętrzne pryzmaty) Powiększ do pełnego rozmiaru

UNIKAT! - kryształ górski TĘCZOWY (wewnętrzne pryzmaty)

UNIKAT - naturalny, nieszlifowany kryształ górski (pojedyczny lub w formie zrostów), zawierający wewnętrzną "tęczę", pryzmat który rozszczepiając światło, daje obraz tęczowej poświaty.

Cena w/g wagi. Rozmiary i waga podane na dole strony.

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 10

13,00 zł

UNIKAT - naturalny, nieszlifowany kryształ górski (pojedyczny lub w formie zrostów), zawierający wewnętrzną "tęczę", pryzmat który rozszczepiając światło, daje obraz tęczowej poświaty.

Kryształ tęczowy zawiera wtrącenia (inkluzje) lub wewnętrzne pęknięcia, które pokazują tęczę, gdy patrzy się pod odpowiednim kątem.

Kryształ tęczowy to minerał wewnętrznej radości, optymizmu i zrozumienia. Pomaga dostrzec piękno w przyziemnych sprawach.
Kryształy te są bardzo pomocne w uzdrawianiu duchowym, medytacji i jako talizman osobisty.
Stosuje się je przede wszystkim, gdy trzeba poradzić sobie ze smutkiem, utratą lub bólem. Pomagają nam pokonać smutek, pokazują ukryte moce Uniwersalnej Siły Życia i pomagają stymulować wszystkie części mózgu w rozwiązywaniu problemów.

Jako kryształy medytacyjne stosuje się je w podobnych tematach, znajdując rozwiązania na samotność, stratę, złamane serce i rozczarowanie.

Jako talizmany dają nam codzienne przypomnienie, że Siła Życia jest zawsze obecna i że możemy znaleźć piękno, jeśli przyjrzymy się uważnie otaczającej rzeczywistości.

Jeden z ciekawych przekazów dotyczących Kryształów Tęczowych brzmi: "Tęcza to prezent od Strażnika Ducha kryształu”.
Strażnika Ducha kryształu można opisać jako krystaliczną energię i świadomość kryształu oddziałującego z fizycznym nośnikiem lub ciałem kryształu.
Widzenie Wewnętrznej Tęczy wymaga od nas interakcji z kryształem, aby ZOBACZYĆ Tęczę musimy kryształ obrócić, aby uzyskać światło padające w taki sposób, że Tęcza „pojawia się” dla nas - to właśnie jest „ prezent"!
Oczywiście Tęcza jest zawsze obecna, ale nie widzimy jej, dopóki nie wejdziemy w interakcję z kryształem.


Kryształ górski to kamień-neutralizator. Zobojętnia szkodliwe promieniowanie, wspomaga leczenie wielu chorób, głównie przez swoje właściwości oczyszczające. Leczy m.in. napięcia nerwowe, anginę, choroby tarczycy, zawroty głowy. Pomaga w relaksacji, oczyszczeniu i wzmocnieniu organizmu.

Dodaje energii, rozświetla ciemności pozwalając człowiekowi odnaleźć siebie samego. Wzmacnia moc innych minerałów i ziół. Przeznaczony jest szczególne do pracy z czakrą korony, ponieważ ma dar łączenia nas z naszą Wyższą Jaźnią dodając nam energii.
Kryształy górskie są transformatorami i wzmacniaczami energii - tworzą wspaniały pomost pomiędzy światem ducha a materii. Oznacza to, że wykorzystując ich możliwości możemy INTENCJĄ oddziaływać na rzeczywistość materialną. Należy w tym celu odpowiednio „nasycić” intencją kryształ, czyli „zaprogramować” go.
Jednym z proponowanych zastosowań jest użycie ich w urządzeniach orgonitowych, po wcześniejszym zaprogramowaniu na oczyszczanie atmosfery, przestrzeni itp. Kryształ-zrost można np umieścić jako ozdobne wykończenie orgonitu.

Kryształ górski służy doskonale do oczyszczania, energetyzacji, wzmacniania. Można go np. używać do zmiękczania i polepszania jakości wody - trzymając kryształ zanurzony w pojemniku z wodą.
Sprzyja on również medytacji i poprawia jakość energii w pomieszczeniu.

-------------------------------------
KRAJ POCHODZENIA: Brazylia
-------------------------------------


Minerały na zdjęciu są tylko przykładem - każdy zrost jest niepowtarzalny.
Cena w/g wagi. Rozmiary uśrednione (dł. 3,5-8 cm, szer. 2,5-3,7 cm)

Nr 1 kryształ górski tęczowy (waga 15-25g)     - 13,00 zł
Nr 2 kryształ górski tęczowy 
(waga 30-45g)     - 22,50 zł
Nr 3 kryształ górski tęczowy (waga 46-56g)     
- 28,00 zł
Nr 4 kryształ górski tęczowy (waga 57-67g)     - 33,50 zł

Nr 5 kryształ górski tęczowy (waga 68-78g)     - 39,00 zł 
Nr 6 kryształ górski tęczowy 
(waga 79-89g)     - 44,50 zł 
Nr 7 kryształ górski tęczowy 
(waga 96-106g)   - 53,00 zł 
Nr 8 kryształ górski tęczowy 
(waga 112-122g) - 61,00 zł 
Nr 9 kryształ górski tęczowy 
(waga 143-153g) - 76,50 zł 

Produkty powiązane